[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Гребінка » Гребінка

  1. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  2. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
  3. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1235678АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Гребінка  Гребінка / Полтавська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6061 по пн., сб., нд. Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 03:35 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 04:52 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 05:46 2021-03-282021-12-11
6241 щоденно Варварівський – Гребінка 07:35 2021-03-282021-12-11
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 07:40 2020-12-132021-12-11
6242 щоденно Гребінка – Бахмач пас. 08:15 2020-12-132021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 08:45 2020-12-132021-12-11
6064 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 10:03 2021-03-292021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 10:04 2020-12-132021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 11:51 2021-01-202021-12-11
6063 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 11:56 2020-12-132021-12-11
6524/6523 щоденно Ніжин – Гребінка 13:12 2020-12-132021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 13:27 2021-02-082021-12-11
6721/6363 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 13:39 2020-12-132021-12-11
6526/6525 щоденно Гребінка – Ніжин 14:02 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 1 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:07 2020-12-132021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 14:10 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:32 2020-06-012021-12-11
6365 щоденно Миргород – Гребінка 16:07 2020-12-132021-12-11
6244 щоденно Гребінка – Прилуки 16:25 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 16:42 2021-01-202021-12-11
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 16:55 2020-12-132021-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 19:16 2020-12-132021-12-11
6070 щоденно ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 19:35 2021-04-032021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:45 2020-12-312021-12-11
6247 щоденно Прилуки – Гребінка 19:59 2021-03-282021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 20:16 2020-12-302021-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 20:25 2020-12-132021-12-11
6069 щоденно Гребінка – ім. Т.Г. Шевченка 20:30 2020-12-132021-12-11
6246 щоденно Гребінка – Прилуки 21:00 2021-03-282021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:34 2021-02-082021-12-11
6245 щоденно Бахмач пас. – Гребінка 21:56 2021-03-282021-12-11
6528 щоденно Ніжин – Гребінка 23:29 2021-03-282021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 23:58 2020-12-132021-12-11
6074 по пт., сб., нд. ім. Т.Г. Шевченка – Гребінка 00:33 2021-03-282021-12-11
6727 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 01:42 2021-03-282021-12-11
6369 щоденно Ромодан – Гребінка 01:42 2020-12-132021-12-11
6522/6521 щоденно Гребінка – Ніжин 01:47 2020-12-132021-12-11
6362/6722/6354 щоденно Гребінка – Огульці 02:06 2021-03-282021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ