[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Боярка

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

68АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Боярка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 04:53 04:54 2021-09-012022-03-26
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 05:34 05:35 2021-12-122022-03-26
6070 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:40 05:43 2021-02-152022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:05 06:06 2021-12-122022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:12 06:13 2021-03-282022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:35 06:36 2021-03-282022-03-26
7030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:49 06:50 2021-12-122022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 06:55 06:56 2021-03-282022-03-26
6040 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 07:05 07:06 2021-12-302022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:13 07:14 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:33 07:34 2020-06-232022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:50 07:51 2021-12-122022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:03 08:04 2021-12-122022-03-26
6039 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 08:07 08:08 2021-12-302022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:11 08:12 2021-12-122022-03-26
7034 щоденно Житомир – Київ-Пас. (Приміський) 08:17 08:18 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:39 08:40 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:41 08:42 2021-12-122022-03-26
870 по пн., сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 09:15 09:16 2021-12-122022-03-26
6044 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 09:16 09:17 2021-12-292022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:23 09:24 2021-12-122022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:57 09:58 2021-10-312022-03-26
6043 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 10:20 10:21 2021-12-292022-03-26
6048 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 11:29 11:30 2021-12-292022-03-26
868 щоденно Гречани – Київ-Пас. (Приміський) 11:45 11:46 2021-12-122022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 11:54 11:55 2021-12-122022-03-26
6045 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 12:37 12:38 2021-12-292022-03-26
885 по пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:46 12:47 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 12:56 12:57 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:25 13:26 2021-12-122022-03-26
6050 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 13:47 13:48 2021-12-292022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:26 14:27 2021-12-122022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 14:55 14:56 2021-12-122022-03-26
6047 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 15:01 15:02 2021-12-292022-03-26
867 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Гречани 15:46 15:47 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 15:54 15:55 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:13 16:14 2020-06-232022-03-26
6052 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 16:26 16:27 2021-12-292022-03-26
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 16:32 16:33 2021-12-122022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 17:23 17:24 2021-12-122022-03-26
6051 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 17:33 17:34 2021-12-292022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:48 17:49 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:48 17:49 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 17:52 17:53 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 18:00 18:01 2021-12-122022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:30 18:31 2021-12-122022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:32 18:40 2021-12-292022-03-26
6056 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 18:53 18:54 2021-12-292022-03-26
7037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 19:06 19:07 2021-03-282022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:20 19:21 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:29 19:30 2021-12-122022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 19:50 19:51 2021-12-122022-03-26
6055 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 19:59 20:00 2021-12-292022-03-26
6083 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:23 20:47 2021-02-152022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:04 21:05 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:13 21:14 2021-12-122022-03-26
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:49 21:50 2020-07-312022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:59 22:00 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:58 22:59 2021-12-122022-03-26
6034 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:16 23:17 2021-12-122022-03-26
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:50 23:51 2020-07-312022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ