[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Яготин

ст. Яготин  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 03:36 2021-07-072021-12-11
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 04:23 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 04:40 05:03 2021-10-312021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 05:41 05:43 2020-06-152021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:35 06:37 2021-09-012021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:36 06:38 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 09:14 09:16 2021-10-312021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 09:31 09:33 2021-10-312021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 11:01 2021-07-072021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:04 12:06 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:40 12:42 2021-10-312021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:02 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 15:31 15:33 2021-07-072021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:22 16:24 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:33 17:35 2021-01-202021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:32 18:34 2020-12-312021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:59 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:43 20:45 2021-02-082021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:06 21:07 2020-12-302021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:54 22:04 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:55 23:10 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:45 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ