[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Ранковий

з.п. Ранковий  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 03:41 03:42 2021-07-072022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 04:28 04:29 2021-07-262022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:07 05:08 2021-10-312022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 05:48 05:49 2020-06-152022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:29 06:30 2021-09-012022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:44 06:45 2021-07-262022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 09:04 09:05 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 09:38 09:39 2021-10-312022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:52 10:53 2021-12-122022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:59 12:00 2021-12-122022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:30 12:31 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:07 15:08 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 15:24 15:25 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:29 16:30 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:41 17:42 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:25 18:26 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:54 19:54 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 20:37 20:37 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:12 21:13 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:47 21:47 2021-12-122022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:49 22:49 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:38 23:39 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ