[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Ранковий

з.п. Ранковий  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 03:41 03:42 2021-07-072021-12-11
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 04:28 04:29 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:07 05:08 2021-07-272021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 05:48 05:49 2020-06-152021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:29 06:30 2021-09-012021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:44 06:45 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 09:08 09:08 2021-07-072021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 09:18 09:19 2021-09-012021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:54 10:55 2021-07-072021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:12 12:13 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:30 12:31 2021-02-082021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:07 15:08 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 15:24 15:25 2021-07-072021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:29 16:30 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:41 17:42 2021-01-202021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:25 18:26 2020-12-312021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:54 19:54 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:37 20:37 2021-02-082021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:12 21:13 2020-12-302021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:47 21:47 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:49 22:49 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:38 23:39 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ