[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Засупоївка (78 км)

з.п. Засупоївка (78 км)  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 03:45 03:46 2021-07-072022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 04:33 04:34 2021-07-262022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 05:52 05:52 2020-06-152022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:25 06:26 2021-09-012022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:48 06:48 2021-07-262022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 09:00 09:01 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 09:42 09:43 2021-10-312022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:48 10:49 2021-12-122022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:03 12:04 2021-12-122022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:26 12:27 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:11 15:12 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 15:20 15:21 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:33 16:34 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:45 17:46 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:21 18:22 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:50 19:51 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 20:33 20:34 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:16 21:16 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:43 21:43 2021-12-122022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:45 22:46 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:35 23:35 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ