[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Засупоївка (78 км)

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
з.п. Засупоївка (78 км)  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 03:45 03:46 2020-06-152021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:12 05:13 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 05:52 05:52 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:48 06:48 2021-03-282021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 08:40 08:41 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 09:04 09:05 2020-12-132021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:50 10:51 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:26 12:27 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:11 15:12 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:33 16:34 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:45 17:46 2021-01-202021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:21 18:22 2020-12-312021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:50 19:51 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:33 20:34 2021-02-082021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:16 21:16 2020-12-302021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:43 21:43 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:45 22:46 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ