[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Переяславська

ст. Переяславська  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 03:51 04:01 2021-07-072022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 04:37 04:38 2021-07-262022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:15 05:16 2021-10-312022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 05:56 05:57 2020-06-152022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:21 06:22 2021-09-012022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:53 06:54 2021-07-262022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:56 08:57 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 09:47 09:48 2021-10-312022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:44 10:45 2021-12-122022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:08 12:09 2021-12-122022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:22 12:23 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:15 15:16 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 15:16 15:17 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:37 16:38 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:49 17:50 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:17 18:18 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:45 19:46 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 20:28 20:29 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:19 21:20 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:38 21:39 2021-12-122022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:40 22:41 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:30 23:31 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ