[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Переяславська

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
ст. Переяславська  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 03:51 04:01 2020-06-152021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:15 05:16 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 05:56 05:57 2020-06-152021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 06:46 06:47 2020-12-132021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:53 06:54 2021-03-282021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 08:44 08:45 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 08:59 09:00 2020-12-132021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:46 10:47 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:22 12:23 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:15 15:16 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:37 16:38 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:49 17:50 2021-01-202021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:17 18:18 2020-12-312021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:45 19:46 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:28 20:29 2021-02-082021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:19 21:20 2020-12-302021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:38 21:39 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:40 22:41 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ