[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Хмелевик

з.п. Хмелевик  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:07 04:08 2021-07-072022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 04:43 04:44 2021-07-262022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:21 05:22 2021-10-312022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:02 06:03 2020-06-152022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:14 06:15 2021-09-012022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 06:59 07:00 2021-07-262022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:49 08:50 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 09:53 09:54 2021-10-312022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:37 10:38 2021-12-122022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:14 12:15 2021-12-122022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:15 12:16 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 15:09 15:10 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:21 15:22 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:43 16:44 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 17:55 17:56 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:10 18:11 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:38 19:39 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 20:21 20:22 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:24 21:25 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:31 21:32 2021-12-122022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:33 22:34 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:23 23:24 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ