[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Березань

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
ст. Березань  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 04:14 04:15 2020-06-152021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:28 05:29 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:09 06:10 2020-06-152021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 06:33 06:34 2020-12-132021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:06 07:07 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 08:45 08:46 2020-12-132021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 08:58 08:59 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:32 10:33 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:08 12:09 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:28 15:29 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:50 16:51 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:02 18:03 2021-01-202021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 18:03 18:04 2020-12-312021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:17 19:30 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:13 20:14 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:24 21:25 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:31 21:32 2020-12-302021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:25 22:26 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ