[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Жовтневий

з.п. Жовтневий  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:19 04:20 2021-07-072021-12-11
6831 крім нд. Яготин – Дарниця 04:54 04:55 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:32 05:33 2021-07-272021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:01 06:02 2021-09-012021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:14 06:15 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:11 07:12 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:40 08:41 2021-07-072021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 09:44 09:45 2021-09-012021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:26 10:27 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:02 12:03 2021-02-082021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:38 12:39 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:55 14:56 2021-07-072021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:33 15:34 2021-07-072021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:55 16:56 2020-06-012021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:57 17:58 2020-12-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:07 18:08 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:12 19:13 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:07 20:08 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:19 21:20 2021-07-262021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:36 21:36 2020-12-302021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:20 22:21 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:09 23:11 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ