[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Жовтневий

з.п. Жовтневий  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:19 04:20 2021-07-072022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 04:54 04:55 2021-07-262022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:32 05:33 2021-10-312022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 06:01 06:02 2021-09-012022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:14 06:15 2020-06-152022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:11 07:12 2021-07-262022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:36 08:37 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 10:04 10:05 2021-10-312022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:24 10:25 2021-12-122022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:02 12:03 2021-12-122022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:25 12:26 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:55 14:56 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:33 15:34 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:55 16:56 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:57 17:58 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:07 18:08 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:12 19:13 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 20:07 20:08 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:19 21:20 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:36 21:36 2021-12-122022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:20 22:21 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:09 23:11 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ