[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Коржі

з.п. Коржі  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:25 04:26 2021-07-072021-12-11
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 05:00 05:01 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:38 05:39 2021-10-312021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:56 05:57 2021-09-012021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:21 06:21 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:17 07:18 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:34 08:35 2021-10-312021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 10:11 10:12 2021-10-312021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:21 10:22 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 12:00 12:01 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:44 12:45 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:50 14:51 2021-07-072021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:39 15:40 2021-07-072021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:01 17:02 2020-06-012021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:52 17:53 2020-12-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:13 18:14 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:06 19:07 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:01 20:02 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:13 21:14 2021-07-262021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:41 21:42 2020-12-302021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:14 22:15 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:04 23:05 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ