[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Баришівка

ст. Баришівка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:29 04:30 2021-07-072021-12-11
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 05:07 05:15 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:43 05:44 2021-10-312021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:52 05:53 2021-09-012021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:25 06:26 2020-06-152021-12-11
6832 крім сб., нд. Дарниця – Баришівка 07:19 2021-09-132021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:21 07:22 2021-07-262021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 07:43 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:30 08:31 2021-10-312021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 10:14 10:32 2021-10-312021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:17 10:18 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:56 11:57 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:48 12:49 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:46 14:47 2021-07-072021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:43 15:44 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 16:29 2021-07-262021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 16:44 2021-07-262021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:06 17:21 2020-06-012021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:48 17:49 2020-12-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:17 18:18 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:02 19:03 2020-12-132021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:51 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:57 19:58 2021-02-082021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:03 2021-07-262021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:09 21:10 2021-07-262021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:45 21:46 2020-12-302021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:10 22:11 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 23:00 23:01 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ