[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Баришівка

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
ст. Баришівка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 04:29 04:30 2020-06-152021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:43 05:44 2020-12-132021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 06:20 06:21 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:25 06:26 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:21 07:22 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 08:30 08:31 2020-12-132021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:12 09:13 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:17 10:18 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:53 11:54 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:43 15:44 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:06 17:21 2020-06-012021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:48 17:49 2020-12-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:17 18:18 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 19:02 19:03 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:57 19:58 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:09 21:10 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:45 21:46 2020-12-302021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:10 22:11 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ