[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Селичівка

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
з.п. Селичівка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 04:34 04:35 2020-06-152021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:48 05:49 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:30 06:31 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:27 07:28 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 08:26 08:27 2020-12-132021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:18 09:19 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:13 10:14 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:49 11:50 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:48 15:49 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:26 17:27 2020-06-012021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:44 17:45 2020-12-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:22 18:23 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:58 18:59 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:53 19:54 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:05 21:06 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:06 22:07 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ