[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Новотроянда

з.п. Новотроянда  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:39 04:40 2021-07-072021-12-11
6831 крім нд. Яготин – Дарниця 05:24 05:25 2021-07-262021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:43 05:44 2021-09-012021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:52 05:53 2021-07-272021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:35 06:36 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:31 07:32 2021-07-262021-12-11
6833 крім нд. Баришівка – Київ-Волинський 07:51 07:52 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:21 08:22 2021-07-072021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 10:02 10:03 2021-09-012021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:08 10:09 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:44 11:45 2021-02-082021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 12:58 12:59 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:36 14:37 2021-07-072021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 15:53 15:54 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 16:18 16:19 2021-07-262021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:31 17:32 2020-06-012021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:39 17:40 2020-12-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:27 18:28 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:53 18:54 2020-12-132021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:40 19:41 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:48 19:49 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:00 21:01 2021-07-262021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:52 21:53 2020-12-302021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:01 22:02 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:51 22:52 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ