[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Новотроянда

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
з.п. Новотроянда  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 04:39 04:40 2020-06-152021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:53 05:54 2020-12-132021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 06:13 06:14 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:35 06:36 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:31 07:32 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 08:21 08:22 2020-12-132021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:23 09:24 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:08 10:09 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:44 11:45 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 15:53 15:54 2021-02-082021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:31 17:32 2020-06-012021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:39 17:40 2020-12-312021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:27 18:28 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:53 18:54 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:48 19:49 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 21:00 21:01 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 21:52 21:53 2020-12-302021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 22:01 22:02 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ