[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Кучакове

з.п. Кучакове  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:46 04:47 2021-07-072021-12-11
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 05:31 05:32 2021-07-262021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:36 05:37 2021-09-012021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 05:59 06:00 2021-10-312021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:41 06:42 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:38 07:39 2021-07-262021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 07:57 07:58 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:14 08:15 2021-10-312021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 10:01 10:02 2021-07-072021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 10:48 10:49 2021-10-312021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:40 11:41 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:05 13:06 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:29 14:30 2021-07-072021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:00 16:01 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 16:11 16:12 2021-07-262021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:32 17:33 2020-12-312021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:38 17:39 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:34 18:35 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:46 18:47 2020-12-132021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:33 19:34 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:41 19:42 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:53 20:54 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:54 21:55 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:44 22:45 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ