[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Кучакове

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
з.п. Кучакове  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 04:46 04:47 2020-06-152021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 06:00 06:01 2020-12-132021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 06:06 06:07 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:41 06:42 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:38 07:39 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 08:14 08:15 2020-12-132021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:29 09:30 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 10:01 10:02 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:37 11:38 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:00 16:01 2021-02-082021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:32 17:33 2020-12-312021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:38 17:39 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:34 18:35 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:46 18:47 2020-12-132021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:41 19:42 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 20:53 20:54 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:54 21:55 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ