[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Травнева

з.п. Травнева  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:50 04:50 2021-07-072021-12-11
6831 крім нд. Яготин – Дарниця 05:34 05:35 2021-07-262021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 06:02 06:03 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:03 06:04 2021-07-272021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:46 06:47 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:43 07:43 2021-07-262021-12-11
6833 крім нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:01 08:02 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:10 08:11 2021-07-072021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:33 09:34 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:57 09:58 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:33 11:34 2021-02-082021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:09 13:10 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:25 14:26 2021-07-072021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:04 16:04 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 16:07 16:08 2021-07-262021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:28 17:29 2020-12-312021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:42 17:42 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:38 18:38 2021-01-202021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:43 18:44 2020-12-132021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:29 19:30 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:37 19:38 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:49 20:50 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:50 21:51 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:40 22:41 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ