[На початок]
«Действует с 28.03.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Киевская область » Борисполь » Борисполь

  1. Поїзд №6823 з 06 жовтня по 18 жовтня 2021 року відправляється з станції Гребінка о 20 год. 21 хв. далі діючим розкладом
    Дісно з: 2021-09-27 до: 2021-10-18 / Потяг: #6823
ст. Борисполь  Борисполь / Киевская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6801 ежедневно Яготин – Киев-Пас. (Северная) 04:57 04:58 2021-07-072021-12-11
6802 ежедневно Киев-Волынский – Гребёнка 05:23 05:25 2021-09-012021-12-11
6831 кроме вс. Яготин – Дарниця 05:43 05:45 2021-07-262021-12-11
6803 ежедневно Гребёнка – Киев-Пас. (Северная) 06:11 06:12 2021-07-272021-12-11
6805 ежедневно Гребёнка – Дарниця 06:54 06:55 2020-06-152021-12-11
6832 кроме вс. Дарниця – Барышевка 06:56 06:57 2021-09-132021-10-30
6807 ежедневно Гребёнка – Киев-Волынский 07:50 08:03 2021-07-262021-12-11
6806 ежедневно Киев-Пас. (Северная) – Гребёнка 08:02 08:03 2021-07-072021-12-11
6833 кроме вс. Барышевка – Киев-Волынский 08:09 08:10 2021-07-262021-12-11
6808 ежедневно Киев-Пас. (Северная) – Яготин 09:49 09:50 2021-07-072021-12-11
6811 ежедневно Гребёнка – Киев-Пас. (Северная) 10:23 10:24 2021-09-012021-12-11
6810 ежедневно Киев-Волынский – Гребёнка 11:24 11:26 2021-02-082021-12-11
6813 ежедневно Гребёнка – Киев-Пас. (Северная) 13:17 13:18 2021-07-072021-12-11
6812 ежедневно Киев-Пас. (Северная) – Гребёнка 14:17 14:18 2021-07-072021-12-11
6814 кроме сб., вс. Киев-Волынский – Барышевка 15:59 16:00 2021-07-262021-12-11
6815 ежедневно Яготин – Киев-Пас. (Северная) 16:11 16:12 2021-07-072021-12-11
6835 кроме сб., вс. Барышевка – Киев-Пас. (Северная) 17:06 17:07 2021-07-262021-12-11
6816 ежедневно Киев-Волынский – Гребёнка 17:19 17:20 2020-12-312021-12-11
6817 ежедневно Гребёнка – Киев-Пас. (Северная) 17:49 17:50 2020-06-012021-12-11
6818 ежедневно Киев-Пас. (Северная) – Яготин 18:18 18:36 2020-12-132021-12-11
6819 ежедневно Гребёнка – Киев-Пас. (Пригородный) 18:45 18:46 2021-01-202021-12-11
6834 кроме сб., вс. Киев-Пас. (Северная) – Барышевка 19:21 19:22 2021-07-262021-12-11
6820 ежедневно Киев-Пас. (Северная) – Гребёнка 19:29 19:30 2021-02-082021-12-11
6837 кроме сб., вс. Барышевка – Киев-Пас. (Северная) 20:24 20:25 2021-07-262021-12-11
6822 ежедневно Киев-Пас. (Северная) – Гребёнка 20:41 20:42 2021-07-262021-12-11
6824 ежедневно Киев-Пас. (Северная) – Гребёнка 21:42 21:43 2020-12-132021-12-11
6823 1 ежедневно Гребёнка – Киев-Волынский 22:07 22:08 2020-12-302021-12-11
6836 кроме сб., вс. Киев-Пас. (Северная) – Яготин 22:23 22:35 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ