[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Бориспіль » Бориспіль

ст. Бориспіль  Бориспіль / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 04:57 04:58 2021-07-072021-12-11
6831 крім нд. Яготин – Дарниця 05:43 05:45 2021-07-262021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:54 05:55 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:11 06:12 2021-07-272021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:54 06:55 2020-06-152021-12-11
6832 крім нд. Дарниця – Баришівка 06:56 06:57 2021-07-262021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:50 08:03 2021-07-262021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 08:02 08:03 2021-07-072021-12-11
6833 крім нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:09 08:10 2021-07-262021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:42 09:43 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:49 09:50 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:24 11:26 2021-02-082021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:17 13:18 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:17 14:18 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:59 16:00 2021-07-262021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:11 16:12 2021-07-072021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:06 17:07 2021-07-262021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:19 17:20 2020-12-312021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:49 17:50 2020-06-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:18 18:36 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:45 18:46 2021-01-202021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:21 19:22 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:29 19:30 2021-02-082021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:24 20:25 2021-07-262021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:41 20:42 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:42 21:43 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:07 22:08 2020-12-302021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:23 22:35 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ