[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Бориспіль » Бориспіль

  1. Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-26 / Потяг: #6815 #6817
ст. Бориспіль  Бориспіль / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 04:57 04:58 2020-06-152021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:54 05:55 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 06:11 06:12 2020-12-132021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 06:54 06:55 2020-06-152021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 07:50 08:03 2021-03-282021-12-11
6806 щоденно Дарниця – Гребінка 08:02 08:03 2020-12-132021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:42 09:43 2021-03-282021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 09:49 09:50 2021-01-202021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:24 11:26 2021-02-082021-12-11
6815 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 16:11 16:12 2021-02-082021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:19 17:20 2020-12-312021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:49 17:50 2020-06-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:18 18:36 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:45 18:46 2021-01-202021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:29 19:30 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 20:41 20:42 2020-12-132021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:42 21:43 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:07 22:08 2020-12-302021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ