[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Чубинський

з.п. Чубинський  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:03 05:04 2021-07-072022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:16 05:17 2021-09-012022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 05:51 05:52 2021-07-262022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:17 06:18 2021-10-312022-03-26
6832 крім сб., нд. Дарниця – Баришівка 06:48 06:49 2021-12-122022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:01 07:02 2020-06-152022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:52 07:53 2021-12-122022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:08 08:09 2021-07-262022-03-26
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:15 08:16 2021-07-262022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:40 09:41 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:12 11:13 2021-10-312022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:18 11:19 2021-12-122022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:22 13:23 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:10 14:11 2021-12-122022-03-26
6834 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:52 15:53 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:18 16:19 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:13 17:14 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:55 17:56 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:11 18:12 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:51 18:52 2021-12-122022-03-26
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:14 19:15 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:23 19:24 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:34 20:35 2021-12-122022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:36 21:37 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:13 22:13 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:13 22:14 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ