[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Чубинський

з.п. Чубинський  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:03 05:04 2021-07-072021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:16 05:17 2021-09-012021-12-11
6831 крім нд. Яготин – Дарниця 05:51 05:52 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:17 06:18 2021-07-272021-12-11
6832 крім нд. Дарниця – Баришівка 06:50 06:51 2021-09-132021-10-30
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:01 07:02 2020-06-152021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:55 07:56 2021-07-072021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:08 08:09 2021-07-262021-12-11
6833 крім нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:15 08:16 2021-07-262021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:42 09:43 2021-07-072021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 10:29 10:30 2021-09-012021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:18 11:19 2021-02-082021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:24 13:25 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:10 14:11 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:52 15:53 2021-07-262021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:18 16:19 2021-07-072021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:13 17:14 2020-12-312021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:55 17:56 2020-06-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:11 18:12 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:51 18:52 2021-01-202021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:14 19:15 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:23 19:24 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:34 20:35 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:36 21:37 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:13 22:13 2020-12-302021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:15 22:16 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ