[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Чубинський

  1. В добу 23.10.2021 рух приміських поїздів та поїздів «Човникового руху» встановлюється по варіанту робочого дня.
    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-10-23 / Потяг: #6831 #6833 #6835 #6837 #6814 #6834 #6836
  2. В добу 22 жовтня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів -е/п № 6813 Гребінка - Київ до станції Переяславська згідно діючого розкладу руху далі Переяславська 12.28/29 Березань 12.41/42 Баришівка 12.56/57 Бориспіль 13.25/26, ім. Г. Кірпи 13.40/41, Дарниця 13.58/14.01 Київ-Деміївський 14.16/17, Київ(Північна. 14.27(+8хв) - е/п № 6810 Київ-Волинський – Гребінка до станції Березань згідно діючого розкладу руху далі Березань 12.08/16 Переялавська 12.31/32 Яготин 12.46/47 Кононівка 13.09/10 Мар’янівка 13.19/20 Гребінка 13.40(+13хв) - е/п № 6815 Яготин – Київ розкладом Яготин 15.02 Переяславська 15.22/23 Баришівка 15.49/50 Бориспіль 16.17/18, ім. Г. Кірпи 16.32/33, Дарниця 16.47/48 далі діючим розкладом. - е/п № 6812 Київ - Гребінка до станції Березань згідно діючого розкладу руху далі Березань 15.01/08 Переялавська 15.25/26 Яготин 15.40/42 Кононівка 16.03/04 Мар’янівка 16.13/14 Гребінка 16.30(+9хв) -е/п № 6817 Гребінка - Київ до станції Переяславська згідно діючого розкладу руху далі Переяславська16.43/44 Березань 16.56/57 Баришівка 17.11/20 далі діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-10-21 до: 2021-10-22 / Потяг: #6813 #6810 #6815 #6812 #6817
з.п. Чубинський  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:03 05:04 2021-07-072021-12-11
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:16 05:17 2021-09-012021-12-11
6831 1 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 05:51 05:52 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:17 06:18 2021-07-272021-12-11
6832 крім сб., нд. Дарниця – Баришівка 06:50 06:51 2021-09-132021-10-30
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:01 07:02 2020-06-152021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:55 07:56 2021-07-072021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:08 08:09 2021-07-262021-12-11
6833 1 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:15 08:16 2021-07-262021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:42 09:43 2021-07-072021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 10:29 10:30 2021-09-012021-12-11
6810 1 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:18 11:19 2021-02-082021-12-11
6813 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:24 13:25 2021-07-072021-12-11
6812 1 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:10 14:11 2021-07-072021-12-11
6814 1 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:52 15:53 2021-07-262021-12-11
6815 1 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:18 16:19 2021-07-072021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:13 17:14 2020-12-312021-12-11
6817 1 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:55 17:56 2020-06-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:11 18:12 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:51 18:52 2021-01-202021-12-11
6834 1 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:14 19:15 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:23 19:24 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:34 20:35 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:36 21:37 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:13 22:13 2020-12-302021-12-11
6836 1 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:15 22:16 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ