[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Мала Олександрівка

з.п. Мала Олександрівка  Київська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:07 05:08 2021-07-072022-03-26
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:12 05:13 2021-09-012022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 05:54 05:55 2021-07-262022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:21 06:22 2021-10-312022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:06 07:07 2020-06-152022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:48 07:49 2021-12-122022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:11 08:12 2021-07-262022-03-26
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:19 08:20 2021-07-262022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:36 09:37 2021-12-122022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:14 11:15 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:16 11:17 2021-10-312022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:25 13:26 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:06 14:07 2021-12-122022-03-26
6834 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:48 15:49 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:22 16:23 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:09 17:10 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 17:58 17:59 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:07 18:08 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:54 18:55 2021-12-122022-03-26
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:10 19:11 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:19 19:20 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:30 20:31 2021-12-122022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:32 21:33 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:09 22:10 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:15 22:16 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ