[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » ім. Георгія Кірпи

ст. ім. Георгія Кірпи  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:07 05:08 2021-09-012022-03-26
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:12 05:13 2021-07-072022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 05:58 05:59 2021-07-262022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:25 06:26 2021-10-312022-03-26
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:11 07:12 2020-06-152022-03-26
6804 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:44 07:45 2021-12-122022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:15 08:16 2021-07-262022-03-26
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:23 08:24 2021-07-262022-03-26
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:32 09:33 2021-12-122022-03-26
6808 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:10 11:11 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:21 11:23 2021-10-312022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:30 13:31 2021-12-122022-03-26
6810 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:02 14:03 2021-12-122022-03-26
6834 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:43 15:44 2021-12-122022-03-26
6813 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:26 16:27 2021-12-122022-03-26
6812 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:05 17:06 2021-12-122022-03-26
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:17 17:18 2021-07-262022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:02 18:03 2021-12-122022-03-26
6814 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:03 18:04 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:58 18:59 2021-12-122022-03-26
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:06 19:07 2021-12-122022-03-26
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 19:15 19:16 2021-12-122022-03-26
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:26 20:27 2021-12-122022-03-26
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:32 20:33 2022-01-242022-03-26
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:28 21:29 2021-12-122022-03-26
6838 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:05 22:06 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:19 22:20 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ