[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » ім. Георгія Кірпи

ст. ім. Георгія Кірпи  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:12 05:13 2021-07-072021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 05:42 05:43 2020-12-132021-12-11
6831 крім нд. Яготин – Дарниця 05:58 05:59 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:25 06:26 2021-07-272021-12-11
6832 крім нд. Дарниця – Баришівка 06:45 06:46 2021-07-262021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:11 07:12 2020-06-152021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:47 07:48 2021-07-072021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:15 08:16 2021-07-262021-12-11
6833 крім нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:23 08:24 2021-07-262021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:32 09:34 2021-07-072021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 09:57 09:58 2021-03-282021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:10 11:11 2021-02-082021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:32 13:33 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 14:02 14:03 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:43 15:44 2021-07-262021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:26 16:27 2021-07-072021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:05 17:06 2020-12-312021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:17 17:18 2021-07-262021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:02 18:03 2020-06-012021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 18:03 18:04 2020-12-132021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 18:58 18:59 2021-01-202021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:06 19:07 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:15 19:16 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:26 20:27 2021-07-262021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:34 20:35 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:28 21:29 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:07 22:08 2021-07-262021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:19 22:20 2020-12-302021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ