[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Лісництво

з.п. Лісництво  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6802 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 05:03 05:04 2021-09-012021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:16 05:17 2021-07-072021-12-11
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 06:02 06:03 2021-07-262021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:29 06:30 2021-10-312021-12-11
6805 щоденно Гребінка – Дарниця 07:17 07:18 2020-06-152021-12-11
6806 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 07:43 07:44 2021-10-312021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:19 08:20 2021-07-262021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:27 08:28 2021-07-262021-12-11
6808 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 09:26 09:27 2021-07-072021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 11:09 11:10 2021-10-312021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:28 11:29 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:36 13:37 2021-07-072021-12-11
6812 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 13:58 13:59 2021-07-072021-12-11
6814 крім сб., нд. Київ-Волинський – Баришівка 15:39 15:40 2021-07-262021-12-11
6815 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 16:33 16:33 2021-07-072021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 17:01 17:02 2020-12-312021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:21 17:22 2021-07-262021-12-11
6818 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Яготин 17:59 18:00 2020-12-132021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:06 18:07 2020-06-012021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:02 19:03 2021-01-202021-12-11
6834 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Баришівка 19:02 19:03 2021-07-262021-12-11
6820 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 19:10 19:11 2021-02-082021-12-11
6822 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 20:22 20:23 2021-07-262021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:37 20:38 2021-07-262021-12-11
6824 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Гребінка 21:24 21:25 2020-12-132021-12-11
6836 крім сб., нд. Київ-Пас. (Північна) – Яготин 22:03 22:04 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ