[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Чернігівська область » Бахмач » Бахмач пас.

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1234678АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТФХЧШЩЮЯ
ст. Бахмач пас.  Бахмач / Чернігівська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 03:38 03:40 2021-03-282021-12-11
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 03:38 03:40 2021-03-282021-12-11
6932/6544 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 04:45 2021-03-282021-12-11
6452 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 06:46 06:48 2021-03-282021-10-31
6502 щоденно Сновськ – Бахмач пас. 07:30 2021-03-282021-10-31
6301 щоденно Ворожба – Бахмач пас. 07:46 2021-03-282021-10-31
6302 щоденно Бахмач пас. – Ворожба 08:02 2021-03-282021-10-31
6501 щоденно Бахмач пас. – Сновськ 08:10 2021-03-282021-10-31
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 08:53 08:55 2020-12-132021-12-11
6451 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 09:15 09:17 2021-03-282021-10-31
6454 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 11:33 11:35 2021-03-282021-10-31
6242 щоденно Гребінка – Бахмач пас. 12:43 2020-12-132021-12-11
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 12:51 12:53 2020-12-132021-12-11
6934/6546 щоденно Бахмач пас. – Ромодан 13:02 2020-12-132021-12-11
6453 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 14:09 14:11 2021-03-282021-10-31
6456 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 16:44 16:46 2021-03-282021-10-31
6543/6931* щоденно Ромодан – Бахмач пас. 17:08 2020-12-132021-12-11
6245 щоденно Бахмач пас. – Гребінка 17:10 2021-03-282021-12-11
6458 щоденно Ніжин – Конотоп пас. 17:45 17:54 2021-03-282021-10-31
6455 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 18:07 18:09 2021-03-282021-10-31
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 18:42 18:44 2021-03-282021-12-11
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 18:42 18:44 2021-03-282021-12-11
6504 щоденно Сновськ – Бахмач пас. 19:28 2021-03-282021-10-31
6305 щоденно Конотоп пас. – Бахмач пас. 19:36 2021-03-282021-10-31
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 19:51 19:53 2020-07-312021-12-11
6306 щоденно Бахмач пас. – Ворожба 20:01 2021-03-282021-10-31
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 20:13 20:15 2020-12-132021-12-11
6503 щоденно Бахмач пас. – Сновськ 20:28 2021-03-282021-10-31
6457 щоденно Конотоп пас. – Ніжин 21:18 21:20 2021-03-282021-10-31
6545/6933 щоденно Ромодан – Бахмач пас. 00:09 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ