[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Сумська область » Ворожба » Ворожба

  1. З 01/06/2021: п. № 6882 Ворожба - Тростянець-Смородине призначається зупинка по 86 км. Час прибуття потяга об 11.38, відправлення - 11.39
    Дісно з: 2021-05-31 до: 2021-12-31 / Потяг: #6882
  2. З 15/06/2021: п. № 6516 Ворожба - Тростянець-Смородине змінюється розклад руху, від ст. Ворожба до ст. Суми слідує згідно розкладу, відправлення зі ст. Суми о 20.24, з.п. 59 км. 20.29 - 20.30, Суми-Товарна 20.35 - 20.36, Олдиш 20.40 - 20.41, Баси 20.45 - 20.46, з.п. 68 км. 20.51 - 20.52, з.п. 70 км. 20.56 - 20.57, Сироватка 21.02 - 21.03, ім. В.Несвіта 21.13 - 21.14, з.п. 85 км. 21.22 - 21.23, Боромля 21.32 - 21.33, б/п 98 км. 21.42 - 21.43, з.п. 102 км. 21.49 - 21.50, Скрягівка 21.56 - 21.57, з.п. Олексине 22.02 - 22.03, прибуття на ст. Тростянець-Смородине 22.12.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-12-31 / Потяг: #6516
  3. 17,18,22,23,24,25,29,30/06/2021: п.6514 Ворожба - Суми до ст.Торохтяний слідує згідно діючого розкладу, далі: Торохтяний 11-42/11-43, Вири 12-10/12-11, Амбари 12-23/12-25, Головашівка 12-37/12-38, Торопилівка 12-50/12-51, прибуття Суми 13-06
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-07-01 / Потяг: #6514
  4. 23/06/2021: п.6882 Ворожба - Тростянець-Смородине до ст. Боромля слідує згідно джіючого розкладу , далі Боромля 11-47/11-49, бп 98 км 12-07/12-08, Скрягівка 12-27/12-28, прибуття Тростянець-Смородине 12-42
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-24 / Потяг: #6882
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1245678АБВГДЗІКЛНОПРСТУФХ
ст. Ворожба  Ворожба / Сумська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6301 щоденно Ворожба – Бахмач пас. 05:27 2021-03-282021-10-31
6512 щоденно Ворожба – Суми 05:45 2020-12-132021-12-11
6881 щоденно Тростянець-Смородине – Ворожба 08:45 2020-12-132021-12-11
6882 2 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 09:05 2020-12-132021-12-11
6003 щоденно Кириківка – Ворожба 09:50 2021-03-282021-12-11
6302 щоденно Бахмач пас. – Ворожба 10:25 2021-03-282021-10-31
6303 щоденно Ворожба – Конотоп пас. 11:20 2021-03-282021-10-31
6514 1 щоденно Ворожба – Суми 11:25 2020-12-132021-12-11
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 15:20 2020-12-132021-12-11
6513 щоденно Суми – Ворожба 16:21 2020-12-132021-12-11
6516 1 щоденно Ворожба – Тростянець-Смородине 17:14 2021-03-282021-12-11
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 17:22 2020-07-312021-12-11
6515 щоденно Баси – Ворожба 22:10 2020-12-132021-12-11
6306 щоденно Бахмач пас. – Ворожба 22:32 2021-03-282021-10-31
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ