[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Вишневе » Вишневе

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

68АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЯ
ст. Вишневе  Вишневе / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:03 05:04 2021-09-012022-03-26
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 05:44 05:45 2021-12-122022-03-26
6070 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:52 05:53 2021-02-152022-03-26
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 06:01 06:02 2021-03-282022-03-26
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:15 06:16 2021-12-122022-03-26
6071 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 06:38 06:39 2021-01-252022-03-26
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:45 06:46 2021-03-282022-03-26
7030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:59 07:00 2021-12-122022-03-26
6540 щоденно Фастів-1 – Святошин 07:06 07:07 2021-03-282022-03-26
6040 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 07:15 07:16 2021-12-302022-03-26
6072 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:20 07:21 2021-12-122022-03-26
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:21 07:22 2020-06-232022-03-26
6010 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:25 07:26 2021-12-122022-03-26
6005/6234 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:38 07:39 2021-12-122022-03-26
6039 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 07:58 07:59 2021-12-302022-03-26
6073 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 08:05 08:06 2021-12-122022-03-26
6231/6012 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:12 08:13 2021-12-122022-03-26
6233/6014 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:21 08:22 2021-12-122022-03-26
7034 щоденно Житомир – Київ-Пас. (Приміський) 08:27 08:28 2021-12-122022-03-26
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:30 08:31 2021-12-122022-03-26
6074 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:38 08:39 2021-12-122022-03-26
6204/6016 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:50 08:51 2021-12-122022-03-26
6009 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 09:13 09:14 2021-12-122022-03-26
870 по пн., сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 09:24 09:25 2021-12-122022-03-26
6075 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 09:24 09:25 2021-12-122022-03-26
6044 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 09:26 09:27 2021-12-292022-03-26
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:46 09:47 2021-10-312022-03-26
6076 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 09:55 09:56 2021-12-122022-03-26
6043 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 10:10 10:11 2021-12-292022-03-26
6048 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 11:39 11:40 2021-12-292022-03-26
868 щоденно Гречани – Київ-Пас. (Приміський) 11:54 11:55 2021-12-122022-03-26
6206/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 12:04 12:05 2021-12-122022-03-26
6045 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 12:27 12:28 2021-12-292022-03-26
885 по пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:35 12:36 2021-12-122022-03-26
6013/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 12:45 12:46 2021-12-122022-03-26
6235/6020 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 13:35 13:36 2021-12-122022-03-26
6050 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 13:57 13:58 2021-12-292022-03-26
6015 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 14:15 14:16 2021-12-122022-03-26
6047 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 14:51 14:52 2021-12-292022-03-26
6208/6022 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:05 15:06 2021-12-122022-03-26
867 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Гречани 15:36 15:37 2021-12-122022-03-26
6017/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 15:43 15:44 2021-12-122022-03-26
6019/6211 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 16:02 16:03 2020-06-232022-03-26
6077 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 16:15 16:16 2021-12-122022-03-26
6052 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 16:37 16:38 2021-12-292022-03-26
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 16:41 16:42 2021-12-122022-03-26
6078 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 16:48 16:49 2021-12-122022-03-26
6051 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 17:23 17:24 2021-12-292022-03-26
6024 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 17:34 17:35 2021-12-122022-03-26
6079 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 17:35 17:36 2021-12-122022-03-26
6021 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 17:41 17:42 2021-12-122022-03-26
6541 щоденно Святошин – Фастів-1 17:49 17:50 2021-12-122022-03-26
6026 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:58 17:59 2021-12-122022-03-26
6210/6026 по сб., нд. Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 17:58 17:59 2021-12-122022-03-26
7035/7036 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:13 18:14 2021-12-292022-03-26
6080 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 18:18 18:19 2021-01-252022-03-26
6023/6238 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:21 18:22 2021-12-292022-03-26
6028 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:40 18:41 2021-12-122022-03-26
7037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 18:55 18:56 2021-03-282022-03-26
6081 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 19:00 19:01 2021-01-252022-03-26
6056 щоденно Васильків-2 – Київ-Пас. (Приміський) 19:03 19:04 2021-12-292022-03-26
6025/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 19:09 19:10 2021-12-122022-03-26
6027 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:17 19:18 2021-12-122022-03-26
6082 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 19:30 19:31 2021-01-252022-03-26
6055 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Васильків-2 19:49 19:50 2021-12-292022-03-26
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 20:00 20:01 2021-12-122022-03-26
6083 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:12 20:13 2021-02-152022-03-26
6029 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:53 20:54 2021-12-122022-03-26
6237/6032 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 21:23 21:24 2021-12-122022-03-26
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:38 21:39 2020-07-312022-03-26
6031 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:48 21:49 2021-12-122022-03-26
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:47 22:48 2021-12-122022-03-26
6034 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:26 23:27 2021-12-122022-03-26
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:41 23:42 2020-07-312022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ