[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро » Ксеніївка

    1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
      забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
      пл.207 км.

      Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
    2. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по пл.207 км.
      Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-12-11 / Потяг: #6109
    Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
    Алфавітний показчик станцій та платформ

    1239АВДЖЗІКЛМНПРСТУХЧЯ
    з.п. Ксеніївка  Дніпро / Дніпропетровська область Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 04:03 04:04 2020-04-202021-12-11
    6107 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:09 06:11 2021-04-042021-12-11
    6109 1 крім вт., ср., чт. Межова – Дніпро-Гол. 06:43 06:45 2020-05-012021-12-19
    6109 по вт., ср., чт. Чаплине – Дніпро-Гол. 06:43 06:45 2020-05-012021-12-19
    6105 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:59 07:00 2020-12-132021-12-11
    6110 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 09:06 09:07 2020-04-202021-12-11
    6277 1 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 09:39 09:41 2020-12-132021-12-11
    6141 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 11:46 11:48 2020-12-132021-12-11
    6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 16:32 16:33 2021-04-202021-12-11
    6124/6123 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 16:43 16:44 2021-04-202021-12-11
    6122 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 16:54 16:55 2021-04-202021-12-11
    6126 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 17:47 17:48 2021-04-202021-12-11
    6127 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 18:34 18:36 2020-12-132021-12-11
    6130 крім вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Межова 21:07 21:08 2020-12-132021-12-11
    6130 по вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Чаплине 21:07 21:08 2021-04-202021-12-11
    6133 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 22:33 22:35 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ