[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Синельникове » 235 км

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 13098: У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по пл.207 км. з 2021-04-13 по 2021-12-11
    Дісно з: 2021-12-11 до: 2021-12-11 / Потяг: #6109
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1239АВДЖЗІКЛМНПРСТУХЧЯ
з.п. 235 км  Синельникове / Дніпропетровська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 04:53 04:54 2020-04-202021-12-11
6107 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 05:26 05:27 2021-04-042021-12-11
6109 1 крім вт., ср., чт. Межова – Дніпро-Гол. 05:49 05:50 2020-05-012021-12-19
6109 по вт., ср., чт. Чаплине – Дніпро-Гол. 05:49 05:50 2020-05-012021-12-19
6105 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 05:59 06:00 2020-12-132021-12-11
6110 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 09:48 09:49 2020-04-202021-12-11
6141 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 11:03 11:05 2020-12-132021-12-11
6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 17:14 17:15 2021-04-202021-12-11
6124/6123 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 17:25 17:26 2021-04-202021-12-11
6122 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 17:35 17:36 2021-04-202021-12-11
6127 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 17:51 17:52 2020-12-132021-12-11
6126 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 18:29 18:30 2021-04-202021-12-11
6130 крім вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Межова 21:48 21:49 2020-12-132021-12-11
6130 по вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Чаплине 21:48 21:49 2021-04-202021-12-11
6133 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 21:53 21:54 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ