[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро » 193 км

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по пл.207 км.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-12-11 / Потяг: #6109
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1239АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУХЧ
з.п. 193 км  Дніпро / Дніпропетровська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 03:46 03:47 2020-04-202021-12-11
6107 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:31 06:33 2021-04-042021-12-11
6109 1 крім вт., ср., чт. Межова – Дніпро-Гол. 07:06 07:08 2020-05-012021-12-19
6109 по вт., ср., чт. Чаплине – Дніпро-Гол. 07:06 07:08 2020-05-012021-12-19
6171 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 07:16 07:17 2020-12-132021-12-11
6105 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 07:24 07:26 2020-12-132021-12-11
6110 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 08:47 08:48 2020-04-202021-12-11
6172 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 08:58 08:59 2020-12-132021-12-11
6277 1 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 10:02 10:04 2020-12-132021-12-11
6141 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 12:10 12:12 2020-12-132021-12-11
6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 16:13 16:14 2021-04-202021-12-11
6122 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 16:34 16:35 2021-04-202021-12-11
6126 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 17:28 17:29 2021-04-202021-12-11
6127 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 18:56 18:58 2020-12-132021-12-11
6173 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 19:25 19:26 2020-12-132021-12-11
6174 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 19:57 19:58 2020-12-132021-12-11
6130 крім вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Межова 20:48 20:49 2020-12-132021-12-11
6130 по вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Чаплине 20:48 20:49 2021-04-202021-12-11
6133 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 22:54 22:55 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ