[На початок]
«Действует с 28.03.2021. Для надёжности согласовывайте расписание с текущей информацией на станциях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Расписание по СТАНЦИИ \ РЕГИОНУ
Местоположение Все дни На дату
Алфавитный указатель станций и платформ по географии

Украина » Днепропетровская область » Днепр » Нижнеднепровск

  1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 9.10);
    Пост Амур (9.14);
    з.п.193 км (9.17 - 9.18);
    ст.Нижньодніпровськ (9.20 - 9.21);
    пл.196 км (9.24 - 9.25);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (9.28 - 9.30);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.32 - 9.33);
    пл.Ксенівка (9.36 - 9.37);
    ст.Ігрень (9.39 - 9.40);
    пл.212 км (9.49 - 9.50);
    ст.Іларіонове (9.56 - 10.08);
    пл.219 км (10.13 - 10.14);
    пл.222 км (10.18 - 10.19);
    пл.225 км (10.23 - 10.24);
    пл.Хорошеве (10.28 - 10.29);
    пл.230 км (10.34 - 10.36);
    пл.235 км (10.40 - 10.41);
    ст.Синельникове-2 (10.47 - 10.48);
    Пост 239 км (10.53 - 10.54);
    пл.242 км (10.57 - 10.59);
    ст.Вишневецьке (11.04 - 11.05);
    пл.251 км (11.09 - 11.10);
    ст.Роздори (11.13 - 11.14);
    пл.262 км (11.19 - 11.20);
    пл.Терса (11.23 - 11.24);
    пл.267 км (11.39 - 11.40);
    пл.Крутоярка (11.43 - 11.44);
    пл.283 км (11.47 - 11.49);
    пл.284 км (11.51 - 11.52);
    пл.Васильківка (11.56 - 11.57);
    ст.Улянівка (12.02 - 12.03);
    пл.Краснощекове (12.11 - 12.12);
    ст.Чаплине (приб.12.21).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6110
  2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6277
  3. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
  4. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  5. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Чаплине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6109
  6. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Перещепине.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6171
  7. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.26);
    Пост Амур (16.31);
    пл.193 км (16.34 - 16.35);
    ст.Нижньодніпровськ (16.38 - 16.39);
    пл.196 км (16.42 - 16.43);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.47 - 16.48);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.50 - 16.51);
    пл.Ксенівка (16.54 - 16.55);
    ст.Ігрень (16.57 - 16.58);
    пл.212 км (17.06 - 17.07);
    ст.Іларіонове (17.14 - 17.19);
    пл.222 км (17.27 - 17.28);
    пл.225 км (17.32 - 17.33);
    пл.Хорошеве (17.37 - 17.38);
    пл.230 км (17.43 - 17.45);
    пл.235 км (17.49 - 17.50);
    ст.Синельникове-2 (17.56 - 17.57);
    Пост 239 км (18.02 - 18.03);
    пл.242 км (18.06 - 18.08);
    ст.Вишневецьке (18.14 - 18.14);
    пл.251 км (18.18 - 18.19);
    ст.Роздори (18.22 - 18.23);
    пл.262 км (18.29 - 18.30);
    пл.Терса (18.33 - 18.34);
    пл.267 км (18.36 - 18.37);
    пл.269 км (18.40 - 18.41);
    ст.Письменна (18.45 - 18.46);
    пл.276 км (18.49 - 18.50);
    пл.Крутоярка (18.53 - 18.54);
    пл.283 км (18.57 - 18.59);
    пл.284 км (19.01 - 19.02);
    пл.Васильківка (19.06 - 19.07);
    ст.Улянівка (19.12 - 19.13);
    пл.Краснощокове (19.21 - 19.22);
    ст.Чаплине (приб. 19.31).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6122
  8. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.16);
    Пост Амур (16.21);
    ст.Нижньодніпровськ (16.27 - 16.28);
    пл.196 км (16.31 - 16.32);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (16.36 - 16.37);
    Н.Д.Вузол Парк Е (15.39 - 16.40);
    пл.Ксенівка (16.43 - 16.44);
    ст.Ігрень (16.46 - 16.47);
    пл.207 км (16.50);
    пл.212 км (16.55);
    ст.Іларіонове (17.01 - 17.02);
    пл.222 км (17.14 - 17.15);
    пл.225 км (17.19 - 17.20);
    пл.Хорошеве (17.24 - 17.25);
    пл.230 км (17.30 - 17.32);
    пл.235 км (17.36 - 17.37);
    ст.Синельникове-2 (17.43 - 17.44);
    ст.Синельникове-1 (17.51 - 17.53);
    ст.Івківка (18.04 - 18.05);
    пл.1045 км (18.09 - 18.10);
    пл.1049 км (18.14 - 18.15);
    ст.Славгород Півд. (18.21 - 18.22);
    пл.1061 км (18.29 - 18.30);
    пл.1063 км (18.34 - 18.35);
    ст.Новогупалівка (18.39 - 18.40);
    пл.1074 км (18.46 - 18.47);
    ст.Вільнянськ (18.54 - 18.56);
    ст.Янцеве (19.05 - 19.06);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.16 - 19.17);
    пл.Іскра (19.21 - 19.22);
    пл.Мотор (19.24 - 19.25);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.32).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6124/6123
  9. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 18.05);
    Пост Амур (18.10);
    пл.193 км (18.13 - 18.14);
    ст.Нижньодніпровськ (18.16 - 16.17);
    пл.196 км (18.20 - 18.21);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (18.25 - 16.26);
    Н.Д.Вузол Парк Е (18.28 - 18.29);
    пл.Ксенівка (18.32 - 18.33);
    ст.Ігрень (18.35 - 18.36);
    пл.207 км (18.38 - 18.39);
    пл.212 км (18.43 - 18.44);
    ст.Іларіонове (18.49 - 19.01);
    пл.219 км (19.04 - 19.05);
    пл.222 км (19.08 - 19.09);
    пл.225 км (19.12 - 19.13);
    пл.Хорошеве (19.16 - 19.17);
    пл.230 км (19.20 - 19.22);
    пл.235 км (19.25 - 19.26);
    ст.Синельникове-2 (19.29 - 19.30);
    ст.Синельникове-1 (приб. 19.37).

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6126
  10. 19.10.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Мінеральна, ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без
    заходу на ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове,
    ст.Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    пл.196 км (9.53 - 9.54);
    ст.Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
    пл.193 км (10.02 - 10.04);
    Пост Амур (10.07);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 10.11).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-15 / Потяг: #6277
  11. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
  12. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.16);
    Пост Амур (8.20);
    з.п.193 км (8.23 - 8.24);
    ст.Нижньодніпровськ (8.26 - 9.27);
    пл.196 км (8.32 - 8.33);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (8.38 - 8.39);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (8.42 - 8.43);
    пл.Ксенівка (8.48 - 8.49);
    ст.Ігрень (8.54 - 8.56);
    пл.212 км (9.05 - 9.06);
    ст.Іларіонове (9.14 - 9.15);
    пл.219 км (9.18 - 9.19);
    пл.222 км (9.22 - 9.23);
    пл.225 км (9.26 - 9.27);
    пл.Хорошеве (9.30 - 9.31);
    пл.230 км (9.34 - 9.36);
    пл.235 км (9.39 - 9.40);
    ст.Синельникове-2 (9.43 - 9.44);
    Пост 239 км (9.49 - 9.50);
    пл.242 км (9.53 - 9.55);
    ст.Вишневецьке (10.00 - 10.01);
    пл.251 км (10.05 - 10.06);
    ст.Роздори (10.09 - 10.10);
    пл.262 км (10.16 - 10.17);
    пл.Терса (10.20 - 10.21);
    пл.267 км (10.23 - 10.24);
    пл.Крутоярка (10.27 - 10.28);
    пл.283 км (10.44 - 10.46);
    пл.284 км (10.48 - 10.49);
    пл.Васильківка (10.53 - 10.54);
    ст.Улянівка (10.59 - 11.00);
    пл.Краснощекове (11.08 - 11.09);
    ст.Чаплине (приб.11.18).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6110
  13. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 16.37);
    Пост Амур (16.42);
    пл.193 км (16.45 - 16.46);
    ст.Нижньодніпровськ (16.49 - 16.50);
    пл.196 км (16.55 - 16.56);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.02 - 17.03);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.06 - 17.07);
    пл.Ксенівка (17.12 - 17.13);
    ст.Ігрень (17.18 - 17.20);
    пл.212 км (17.29 - 17.30);
    ст.Іларіонове (17.38 - 17.39);
    пл.219 км (17.42);
    пл.222 км (17.44 - 17.45);
    пл.225 км (17.49 - 17.50);
    пл.Хорошеве (17.53 - 17.54);
    пл.230 км (17.57 - 17.59);
    пл.235 км (18.02 - 18.03);
    ст.Синельникове-2 (18.06 - 18.07);
    Пост 239 км (18.12 - 18.13);
    пл.242 км (18.16 - 18.18);
    ст.Вишневецьке (18.23 - 18.24);
    пл.251 км (18.28 - 18.29);
    ст.Роздори (18.32 - 18.33);
    пл.262 км (18.39 - 18.40);
    пл.Терса (18.43 - 18.44);
    пл.267 км (18.46 - 18.47);
    пл.269 км (18.50 - 18.51);
    ст.Письменна (18.55 - 18.56);
    пл.276 км (18.59 - 19.00);
    пл.Крутоярка (19.03 - 19.04);
    пл.283 км (19.07 - 19.09);
    пл.284 км (19.11 - 19.12);
    пл.Васильківка (19.16 - 19.17);
    ст.Улянівка (19.22 - 19.23);
    пл.Краснощокове (19.31 - 19.32);
    ст.Чаплине (приб. 19.41).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6122
  14. 19.11.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 17.10);
    Пост Амур (17.15);
    пл.193 км (17.18 - 17.19);
    ст.Нижньодніпровськ (17.21 - 17.22);
    пл.196 км (17.27 - 17.28);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (17.34 - 17.35);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (17.38 - 17.38);
    пл.Ксенівка (17.44 - 17.45);
    ст.Ігрень (17.50 - 17.52);
    пл.212 км (18.01 - 18.02);
    ст.Іларіонове (18.10 - 18.11);
    пл.219 км (18.14 - 18.15);
    пл.222 км (18.18 - 18.19);
    пл.225 км (18.22 - 18.23);
    пл.Хорошеве (18.26 - 18.27);
    пл.230 км (18.30 - 18.32);
    пл.235 км (18.35 - 18.36);
    ст.Синельникове-2 (18.39 - 18.40);
    ст.Синельникове-1 (приб. 18.47).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6126
  15. 19.11.2021 призначити до ст.Синельникове-2 чинним,
    далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-2 (17.48 - 17.49););
    пл.235 км (17.51 - 17.52);
    пл.230 км (17.55 - 17.56);
    пл.Хорошеве (17.59 - 18.00);
    пл.225 км (18.03 - 18.04);
    пл.222 км (18.07 - 18.08);
    пл.219 км (18.11 - 18.12);
    ст.Іларіонове (18.16 - 18.17);
    пл.212 км (18.21 - 18.22);
    ст.Ігрень (18.31 - 18.32);
    пл.Ксенівка (18.34 - 18.36);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Г (18.40 - 18.53) - техн.;
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (18.56 - 18.57);
    пл.196 км (19.00 - 19.01);
    ст.Нижньодніпровськ (19.04 - 19.05);
    пл.193 км (19.08 - 19.10);
    Пост Амур (19.13);
    ст.Дніпро-Гол. (приб. 19.18).

    Дісно з: 2021-11-13 до: 2021-11-19 / Потяг: #6127
  16. 18.10.2021, 20.10.2021, 22.10.2021 - 24.10.2021, 10.11.2021 -
    16.11.2021, 18.11.2021
    призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 8.25);
    Пост Амур (8.29);
    пл.193 км (8.32 - 8.33);
    ст.Нижньодніпровськ (8.35 - 8.36);
    пл.196 км (8.39 - 8.40);
    ст.Н.Д.Вузол Парк З (8.44 - 9.00);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (9.02 - 9.03);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-11-18 / Потяг: #6110
  17. 22.11.2021 - 05.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.05 - 18.06);
    пл.1049 км (18.10 - 18.11);
    ст.Славгород Півд. (18.17 - 18.18);
    пл.1061 км (18.25 - 18.26);
    пл.1063 км (18.29 - 18.30);
    ст.Новогупалівка (18.34 - 18.35);
    пл.1074 км (18.41 - 18.42);
    ст.Вільнянськ (18.49 - 18.50);
    ст.Янцеве (18.59 - 19.00);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.10 - 19.11);
    пл.Іскра (19.15 - 19.16);
    пл.Мотор (19.18 - 19.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.26).

    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6124/6123
  18. 06.12.2021 - 10.12.2021 призначити до
    ст.Синельникове-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Синельникове-1 (17.37 - 17.39);
    ст.Івківка (18.00 - 18.01);
    пл.1045 км (18.08 - 18.09);
    пл.1049 км (18.16 - 18.17);
    ст.Славгород Півд. (18.26 - 18.27);
    пл.1061 км (18.35 - 18.36);
    пл.1063 км (18.39 - 18.40);
    ст.Новогупалівка (18.44 - 18.45);
    пл.1074 км (18.51 - 18.52);
    ст.Вільнянськ (18.59 - 19.00);
    ст.Янцеве (19.09 - 19.10);
    ст.Запоріжжя Вант. (19.20 - 19.21);
    пл.Іскра (19.25 - 19.26);
    пл.Мотор (19.28 - 29.19);
    ст.Запоріжжя-1 (приб. 19.36).

    Дісно з: 2021-11-30 до: 2021-12-10 / Потяг: #6124/6123
Станции, до которых можно добраться без пересадок Украина
Алфавитный указатель станций и платформ

129АБВГДЖЗИКЛМНОПРСТУХЧЯ
ст. Нижнеднепровск  Днепр / Днепропетровская область Действует
ОборотМаршрут курсаприб.отпр.спо
6272 1 ежедневно Днепр-главный – Лозовая 03:49 03:50 2020-04-202021-12-11
6107 ежедневно Синельникове-1 – Днепр-главный 06:27 06:28 2021-04-042021-12-11
6109 кроме вт., ср., чт. Межевая – Днепр-главный 07:02 07:03 2021-04-132021-12-11
6109 1 по вт., ср., чт. Чаплино – Днепр-главный 07:02 07:03 2020-05-012021-12-19
6171 1 ежедневно Красноград – Днепр-главный 07:10 07:11 2020-12-132021-12-11
6105 ежедневно Синельникове-1 – Днепр-главный 07:19 07:20 2020-12-132021-12-11
6110 3 ежедневно Днепр-главный – Чаплино 08:50 08:51 2020-04-202021-12-11
6172 ежедневно Днепр-главный – Красноград 09:02 09:04 2020-12-132021-12-11
6277 2 ежедневно Лозовая – Днепр-главный 09:58 09:59 2020-12-132021-12-11
6141 ежедневно Чаплино – Днепр-главный 12:06 12:07 2020-12-132021-12-11
6280 2 ежедневно Днепр-главный – Лозовая 16:16 16:17 2021-04-202021-12-11
6124/6123 3 ежедневно Днепр-главный – Запорожье-1 16:27 16:28 2021-04-202021-12-11
6122 2 ежедневно Днепр-главный – Чаплино 16:38 16:39 2021-04-202021-12-11
6126 2 ежедневно Днепр-главный – Синельникове-1 17:31 17:32 2021-04-202021-12-11
6127 1 ежедневно Чаплино – Днепр-главный 18:52 18:53 2020-12-132021-12-11
6173 ежедневно Красноград – Днепр-главный 19:21 19:22 2020-12-132021-12-11
6174 ежедневно Днепр-главный – Красноград 20:02 20:04 2020-12-132021-12-11
6130 кроме вт., ср., чт. Днепр-главный – Межевая 20:51 20:52 2020-12-132021-12-11
6130 по вт., ср., чт. Днепр-главный – Чаплино 20:51 20:52 2021-04-202021-12-11
6133 ежедневно Синельникове-1 – Днепр-главный 22:50 22:51 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ