[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро » Н.Д.Вузол-Парк Л.З

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. 24.06, 25.06, 29.06, 30.06, 1.07, 2.07, 5.07 - 9.07
    призначити до ст.Письменна чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Письмена (10.41 - 10.42);
    пл.276 км (10.48 - 10.49);
    пл.Крутоярка (10.52 - 10.53);
    пл.283 км (10.56 - 10.58);
    пл.284 км (11.00 - 11.01);
    пл.Васильківка (11.06 - 11.07);
    ст.Улянівка (11.15 - 11.16);
    пл.Краснощокове (11.24 - 11.25);
    ст.Чаплине (приб. 11.34).

    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-07-09 / Потяг: #6110
  3. 24.06, 25.06, 29.06, 30.06, 1.07, 2.07, 5.07 - 9.07
    призначити до ст.Письменна чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Письмена (18.28 - 18.29);
    пл.276 км (18.34 - 18.35);
    пл.Крутоярка (18.38 - 18.39);
    пл.283 км (18.42 - 18.44);
    пл.284 км (18.46 - 18.47);
    пл.Васильківка (18.51 - 18.52);
    ст.Улянівка (18.59 - 19.00);
    пл.Краснощокове (19.08 - 19.09);
    ст.Чаплине (приб. 19.18).

    Дісно з: 2021-06-23 до: 2021-07-09 / Потяг: #6122
  4. 25.06 призначиди відправленням зі ст.Чаплине,
    на дільниці Межова - Чаплине відмінити.

    Дісно з: 2021-06-24 до: 2021-06-25 / Потяг: #6109
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1239АБВГДЖЗІКЛМНОПРСТУХЧЯ
ст. Н.Д.Вузол-Парк Л.З  Дніпро / Дніпропетровська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 03:56 03:57 2020-04-202021-12-11
6107 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:19 06:20 2021-04-042021-12-11
6109 1 крім вт., ср., чт. Межова – Дніпро-Гол. 06:53 06:55 2020-05-012021-12-19
6109 по вт., ср., чт. Чаплине – Дніпро-Гол. 06:53 06:55 2020-05-012021-12-19
6171 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 07:01 07:03 2020-12-132021-12-11
6105 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 07:09 07:10 2020-12-132021-12-11
6110 1 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 08:59 09:00 2020-04-202021-12-11
6172 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 09:12 09:13 2020-12-132021-12-11
6277 1 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 09:49 09:50 2020-12-132021-12-11
6141 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 11:56 11:57 2020-12-132021-12-11
6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 16:25 16:26 2021-04-202021-12-11
6124/6123 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 16:36 16:37 2021-04-202021-12-11
6122 1 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 16:47 16:48 2021-04-202021-12-11
6126 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 17:40 17:41 2021-04-202021-12-11
6127 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 18:44 18:45 2020-12-132021-12-11
6173 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 19:12 19:14 2020-12-132021-12-11
6174 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 20:13 20:14 2020-12-132021-12-11
6130 крім вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Межова 21:00 21:01 2020-12-132021-12-11
6130 по вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Чаплине 21:00 21:01 2021-04-202021-12-11
6133 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 22:43 22:44 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ