[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро » Ігрень

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по пл.207 км.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-12-11 / Потяг: #6109
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1239АВДЖЗІКЛМНПРСТУХЧЯ
ст. Ігрень  Дніпро / Дніпропетровська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 04:06 04:07 2020-04-202021-12-11
6107 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:06 06:07 2021-04-042021-12-11
6109 1 крім вт., ср., чт. Межова – Дніпро-Гол. 06:28 06:40 2020-05-012021-12-19
6109 по вт., ср., чт. Чаплине – Дніпро-Гол. 06:28 06:40 2020-05-012021-12-19
6105 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:53 06:54 2020-12-132021-12-11
6110 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 09:09 09:10 2020-04-202021-12-11
6277 1 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 09:13 09:36 2020-12-132021-12-11
6141 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 11:43 11:44 2020-12-132021-12-11
6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 16:35 16:36 2021-04-202021-12-11
6124/6123 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 16:46 16:47 2021-04-202021-12-11
6122 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 16:57 16:58 2021-04-202021-12-11
6126 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 17:50 17:51 2021-04-202021-12-11
6127 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 18:31 18:32 2020-12-132021-12-11
6130 крім вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Межова 21:10 21:11 2020-12-132021-12-11
6130 по вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Чаплине 21:10 21:11 2021-04-202021-12-11
6133 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 22:30 22:31 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ