[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Дніпропетровська область » Дніпро » Дніпро-Гол.

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по пл.207 км.
    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-12-11 / Потяг: #6109
  3. 22.06 -23.06 призначити до ст.Приворот без зупинки.

    Дісно з: 2021-06-17 до: 2021-06-23 / Потяг: #6011 #6022 #6027
  4. 20.06, 21.06, 27.06, 28.06 відмінити.

    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-28 / Потяг: #6012
  5. 27.06 відмінити.

    Дісно з: 2021-06-21 до: 2021-06-27 / Потяг: #6535 #6536
  6. 20.06, 21.06, 27.06, 28.06 призначити зі всіма
    зупинками наступним розкладом:
    ст.П'ятихатки (відпр. 5.02);
    пл.77 км (5.07 - 5.08);
    пл.Косинівка (5.12 - 5.13);
    пл.88 км (5.18 - 5.20);
    ст.Ерастівка (5.25 - 5.35);
    ст.Вільногірськ (5.45 - 5.46);
    пл.104 км (5.50 - 5.51);
    пл.Гранове (5.55 - 5.56);
    пл.114 км (5.59 - 6.00);
    ст.Верхівцеве (6.05 - 6.06);
    пл.119 км (6.08 - 6.09);
    пл.125 км (6.13 - 6.14);
    пл.128 км (6.17 - 6.18);
    ст.Верхньодніпровськ (6.24 - 6.26);
    пл.139 км (6.32 - 6.33);
    ст.Воскобійня (6.36 - 6.37);
    пл.149 км (6.44 - 6.45);
    ст.Кам'янське Пас. (6.49 - 6.51);
    ст.Запоріжжя Кам'янське (6.55 - 6.56);
    пл.160 км (6.58 - 6.59);
    пл.164 км (7.03 - 7.04);
    пл.165 км (7.06 - 7.07);
    пл.169 км (7.11 - 7.12);
    ст.Сухачівка (7.14 - 7.16);
    пл.175 км (7.19 - 7.20);
    пл.178 км (7.23 - 7.24);
    ст.Діївка (7.27 - 7.28);
    пл.184 км (7.32 - 7.33); ст.Горяїнове (7.36 - 7.37);
    ст.Дніпро гол. (приб. 7.42).

    Дісно з: 2021-06-16 до: 2021-06-28 / Потяг: #6008
  7. 27.07. - 31.07. відмінити.

    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-07-31 / Потяг: #825
  8. 27.07. - 31.07. відмінити.

    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-07-31 / Потяг: #826
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

123789АБВГДЕЖЗІКЛМНОПРСТУХЧЯ
ст. Дніпро-Гол.  Дніпро / Дніпропетровська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 03:39 2020-04-202021-12-11
6005 щоденно Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Стикова 05:00 2020-12-132021-12-11
6004 щоденно Кам'янське-Пас. – Дніпро-Гол. 06:30 2020-12-132021-12-11
6107 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 06:41 2021-04-042021-12-11
6011 1 щоденно Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол. 06:50 2021-05-012021-12-26
6109 1 крім вт., ср., чт. Межова – Дніпро-Гол. 07:15 2020-05-012021-12-19
6109 по вт., ср., чт. Чаплине – Дніпро-Гол. 07:15 2020-05-012021-12-19
6171 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 07:26 2020-12-132021-12-11
6012 1 щоденно Кам'янське-Пас. – Дніпро-Гол. 07:33 2021-03-282021-12-11
6105 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 07:35 2020-12-132021-12-11
6008 1 щоденно П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол. 07:42 2020-12-132021-12-11
6010 щоденно Верхівцеве – Дніпро-Гол. 08:05 2020-12-132021-12-11
6110 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 08:40 2020-04-202021-12-11
6172 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 08:50 2020-12-132021-12-11
6015 щоденно Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас. 08:51 2021-03-282021-12-11
6016 щоденно П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол. 09:17 2020-12-132021-12-11
828 крім сб. Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол. 09:25 2020-04-302021-12-11
826 1 крім ср. Дніпро-Гол. – Авдіївка 09:56 2021-06-242021-12-11
6277 1 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 10:11 2020-12-132021-12-11
6018 щоденно П'ятихатки-Стикова – Дніпро-Гол. 10:58 2020-12-132021-12-11
6141 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 12:19 2020-12-132021-12-11
6027 1 щоденно Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол. 12:57 2020-12-132021-12-11
6022 1 щоденно Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол. 13:58 2020-05-012021-12-19
6535 1 крім сб. Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас. 15:51 2021-03-282021-12-11
6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 16:05 2021-04-202021-12-11
6124/6123 щоденно Дніпро-Гол. – Запоріжжя-1 16:16 2021-04-202021-12-11
6122 щоденно Дніпро-Гол. – Чаплине 16:26 2021-04-202021-12-11
6035 щоденно Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Стикова 16:52 2020-12-132021-12-11
6126 щоденно Дніпро-Гол. – Синельникове-1 17:20 2021-04-202021-12-11
6037 щоденно Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас. 17:22 2020-12-132021-12-11
827 крім сб. Дніпро-Гол. – Кривий Ріг-Гол. 18:36 2020-04-302021-12-11
6039 щоденно Дніпро-Гол. – Верхівцеве 18:44 2020-12-132021-12-11
6127 1 щоденно Чаплине – Дніпро-Гол. 19:06 2020-12-132021-12-11
6173 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 19:35 2020-12-132021-12-11
6038 щоденно П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол. 19:40 2020-03-282021-12-11
825 1 крім ср. Авдіївка – Дніпро-Гол. 19:43 2020-06-242021-12-11
6174 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 19:50 2020-12-132021-12-11
6043 щоденно Дніпро-Гол. – П'ятихатки-Пас. 20:32 2021-03-282021-12-11
6130 крім вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Межова 20:40 2020-12-132021-12-11
6130 по вт., ср., чт. Дніпро-Гол. – Чаплине 20:40 2021-04-202021-12-11
6536 1 крім сб. П'ятихатки-Пас. – Дніпро-Гол. 20:53 2020-04-302021-12-19
6042 щоденно Кривий Ріг-Гол. – Дніпро-Гол. 21:29 2020-04-302021-12-19
6044 щоденно П'ятихатки-Стикова – Дніпро-Гол. 22:50 2020-12-132021-12-11
6133 1 щоденно Синельникове-1 – Дніпро-Гол. 23:03 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ