[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Київ-Волинський » Київ-Волинський

  1. ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ: - в добу 21, 28 червня 2021 р. р/п № 885 Київ-Рівне - в добу 22, 29 червня 2021 р. р/п № 870 Шепетівка-Київ
    Дісно з: 2021-06-19 до: 2021-06-29 / Потяг: #885 #870
  2. в добу 21,28 червня 2021 р. ВІДМІНЯЮТЬСЯ приміські поїзди: - № 7033/7034 Біла Церква-Київ - № 7035/7036 Київ-Роток - № 6241 Роток-Фастів
    Дісно з: 2021-06-19 до: 2021-06-28 / Потяг: #7033/34 #7035/36 #6241
  3. З 11.05.2021 року по 31.08.2021 по ст. Святошин закривається 4-та берегова пасажирська платформа для посадки/висадки пасажирів в звязку з її реконструкцією. Просимо вибачення за тимчасові незручності.
    Дісно з: 2021-05-10 до: 2021-07-31 / Потяг: #6603 #7013 #7011 #6605 #6607 #6540 #7015 #6609 #6611 #6613 #7003 #6621 #7019 #6623 #7005 #7021 #6625 #7023 #6627 #6629 #6602 #6604 #7012 #6606 #6608 #7014 #6610 #6612 #6614 #6614 #7016 #7004 #6616 #6618 #6626 #6628 #6541 #7008 #7020 #6630 #6632 #6634 #6636 #6636
  4. В добу 21, 22, 23, 24, 25 червня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: е/п 6024 Фастів - Київ, Фастів 12.48 Снітинка 12.53/54 Сорочий Брід 12.58/59 Вишняки 13.01/02 Півні 13.05/06 Білки 13.08/09 Мотовилівка 13.12/21 Корчі 13.25/26 Васильків 13.32/33 888 км 13.36/37 Глеваха 13.39/40 Шляхова 13.43/44 Малютянка 13.47/48 Боярка 13.50/51 Вишневе 14.01/02 Київ-Волинський 14.09/10 Київ Пас 14.22 е/п 6028 Фастів – Київ (-8хв) Фастів 16.22 Снітинка 16.27/28 Сорочий Брід 16.32/33 Вишняки 16.35/36 Півні 16.39/40 Білки 16.42/45 Мотовилівка 16.46/55 далі діючим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-20 до: 2021-06-25 / Потяг: #6024 #6028
  5. В добу 29,30 червня, 1, 2 липня 2021 року змінюється розклад приміських поїздів: е/п 6024 Фастів - Київ Фастів 12.48 Снітинка 12.53/54 Сорочий Брід 12.58/59 Вишняки 13.01/02 Півні 13.05/06 Білки 13.08/09 Мотовилівка 13.12/21 Корчі 13.25/26 Васильків 13.32/33 888 км 13.36/37 Глеваха 13.39/40 Шляхова 13.43/44 Малютянка 13.47/48 Боярка 13.50/51 Вишневе 14.01/02 Київ-Волинський 14.09/10 Київ Пас 14.22 е/п 6028 Фастів – Київ (-8хв) Фастів 16.22 Снітинка 16.27/28 Сорочий Брід 16.32/33 Вишняки 16.35/36 Півні 16.39/40 Білки 16.42/45 Мотовилівка 16.46/55 далі діючим розкладом руху
    Дісно з: 2021-06-28 до: 2021-07-02 / Потяг: #6024 #6028
  6. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #6605 #6613 #6625 #6629 #6604 #6610 #6626 #6634
  7. Приміські поїзди по Коростенській дирекції будуть прямувати: 20 та 27 червня 2021 року по варіанту «субота», 21 та 28 червня 2021 року по варіанту «неділя».
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-29 / Потяг: #7030 #7037
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

14678АБВГДЖЗІЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЯ
ст. Київ-Волинський  Київ-Волинський / Київ Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 04:28 2020-06-152021-12-11
6804 щоденно Київ-Волинський – Яготин 04:54 2020-12-132021-12-11
6002 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:10 05:13 2021-03-282021-12-11
7302 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 05:34 2020-07-012021-12-11
6001 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 05:50 05:54 2021-03-282021-12-11
6004 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 05:52 05:53 2020-06-012021-12-11
6070 крім сб., нд. Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 05:59 06:00 2021-02-152021-12-11
6006 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:14 06:15 2021-01-252021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Волинський 06:19 2020-06-152021-12-11
7304 щоденно Київ-Волинський – Дарниця 06:23 2020-12-132021-12-11
6901 крім сб., нд. Ніжин – Святошин 06:28 06:30 2021-03-282021-12-11
6901 по сб., нд. Ніжин – Київ-Волинський 06:28 2021-03-282021-12-11
6071 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 06:32 06:32 2021-01-252021-12-11
7306 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 06:33 2020-07-292021-12-11
6202/6008 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 06:52 06:53 2021-03-282021-12-11
7307/08 щоденно Дарниця – Дарниця 06:54 06:56 2020-07-012021-12-11
6605 2 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Коростень 06:56 06:58 2020-12-132021-10-30
7309/10 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:06 07:08 2020-07-012021-12-11
7032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:06 07:07 2020-06-152021-12-11
7405/7406 щоденно Дарниця – Дарниця 07:07 07:09 2020-12-132021-12-11
6003/6203 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 07:14 07:15 2020-06-232021-12-11
6606 1 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 07:19 07:22 2020-06-012021-12-11
6072 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:23 07:24 2021-01-252021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:23 2020-12-132021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:25 2020-12-132021-12-11
6012 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 07:28 07:30 2020-06-012021-12-11
6005/6236 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 07:30 07:31 2021-03-282021-12-11
895 по пн., сб. Шостка – Київ-Волинський 07:36 2021-03-282021-12-11
895 крім пн., сб. Конотоп пас. – Київ-Волинський 07:36 2021-03-282021-12-11
7311/12 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 07:48 07:50 2020-12-132021-12-11
6231/6014 щоденно Миронівка – Київ-Пас. (Приміський) 07:51 07:52 2020-10-252021-12-11
6073 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 07:53 07:54 2021-01-252021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 07:58 2020-12-132021-12-11
7407/08 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:01 08:03 2020-12-132021-12-11
6911 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:09 2021-03-282021-12-11
7313/14 щоденно Дарниця – Дарниця 08:10 08:12 2019-12-082021-12-11
7033/34 1 крім сб., нд. Біла Церква – Київ-Пас. (Приміський) 08:15 08:16 2020-06-012021-12-11
6610 2 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Північна) 08:19 08:22 2021-03-152021-10-30
6016 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:23 08:24 2021-01-252021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 08:26 2021-03-282021-12-11
7030 1 щоденно Житомир – Київ-Пас. 08:30 08:32 2021-03-282021-10-30
6074 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 08:42 08:43 2021-01-252021-12-11
6007 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 08:46 08:47 2021-03-282021-06-27
7315/16 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 08:46 08:48 2020-12-132021-12-11
6204/6018 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 08:49 08:50 2020-06-232021-12-11
7409/10 щоденно Дарниця – Дарниця 09:00 09:02 2020-12-132021-12-11
6009/6205 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:05 09:06 2021-03-282021-12-11
7317/18 щоденно Дарниця – Дарниця 09:10 09:12 2020-12-132021-12-11
6075 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 09:13 09:14 2021-01-252021-12-11
888 щоденно Київ-Волинський – Ворожба 09:21 2020-12-132021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 09:24 2021-03-282021-12-11
6614 1 по сб., нд. Бородянка – Київ-Пас. 09:25 09:28 2020-12-312021-12-11
870 1 по пн., сб., нд. Шепетівка – Київ-Пас. (Приміський) 09:29 09:30 2020-12-132021-12-11
7411/12 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 09:33 09:38 2020-12-132021-12-11
6011/6207 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 09:37 09:38 2021-03-282021-12-11
7004 1 крім сб., нд. Клавдієво – Київ-Пас. 09:42 09:45 2021-03-152021-12-11
7321/22 щоденно Дарниця – Дарниця 09:51 09:53 2020-12-132021-12-11
864/863 крім вт., ср., чт. Неданчичі – Київ-Волинський 09:52 2021-03-282021-12-11
6076 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 10:12 10:13 2021-01-252021-12-11
6810 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 10:16 2021-02-082021-12-11
6611 1 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Тетерів 10:17 10:19 2020-11-022021-12-11
7413 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 10:25 2020-12-132021-12-11
7415 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 10:44 2020-12-132021-12-11
6809 щоденно Яготин – Київ-Волинський 10:58 2021-03-282021-12-11
6724/23 щоденно Миронівка – Київ-Волинський 11:18 2020-06-232021-12-11
6618 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Приміський) 11:22 11:25 2021-05-312021-12-11
880/879 по нд. Київ-Волинський – Славутич 11:45 2021-03-282021-12-11
868 щоденно Гречани – Київ-Пас. (Приміський) 11:54 11:55 2021-04-272021-12-11
6613 2 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 11:56 11:58 2021-03-282021-10-30
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 12:05 2021-03-282021-12-11
883 щоденно Зернове – Київ-Волинський 12:19 2020-12-132021-12-11
885 1 по пт., сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Рівне 12:28 12:29 2020-12-132021-12-11
6013/6215 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 12:38 12:39 2021-06-082021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:24 2021-03-282021-12-11
6024 2 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 13:45 13:46 2020-07-302021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 14:33 2021-06-072021-12-11
896 крім пт., нд. Київ-Волинський – Конотоп пас. 14:53 2021-03-282021-12-11
896 по пт., нд. Київ-Волинський – Шостка 14:53 2021-03-282021-12-11
6208/6026 щоденно Козятин-1 – Київ-Пас. (Приміський) 15:19 15:20 2021-03-282021-12-11
867 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Гречани 15:28 15:29 2021-04-262021-12-11
6017/6240 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 15:36 15:37 2021-03-012021-12-11
6019/6209 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 15:55 15:56 2020-06-232021-12-11
6816 щоденно Київ-Волинський – Гребінка 16:04 2020-12-312021-12-11
6918 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 16:12 2020-12-132021-12-11
6077 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 16:15 16:16 2021-01-252021-12-11
7324 крім сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:25 2020-12-132021-12-11
7326 по сб., нд. Київ-Волинський – Дарниця 16:40 2020-12-132021-12-11
884 щоденно Фастів-1 – Зернове 16:49 16:52 2020-12-132021-12-11
7419/20 щоденно Дарниця – Дарниця 16:51 16:53 2019-12-272021-12-11
6078 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 16:58 16:59 2021-01-252021-12-11
7421/22 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:20 17:22 2020-12-132021-12-11
866/865 крім вт., ср., чт. Київ-Волинський – Неданчичі 17:24 2020-12-132021-12-11
6023 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 17:28 17:29 2020-06-152021-12-11
7327/28 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:31 17:33 2020-12-132021-12-11
6079 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 17:33 17:34 2021-01-252021-12-11
6028 2 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Північна) 17:43 17:45 2020-06-012021-12-11
7423/24 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 17:48 17:50 2020-12-132021-12-11
7035/36 1 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Роток 18:01 18:02 2021-03-282021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 18:06 2020-12-132021-12-11
7425/26 щоденно Дарниця – Дарниця 18:09 18:15 2020-12-132021-12-11
6030 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:09 18:10 2020-06-012021-12-11
7329/30 щоденно Дарниця – Дарниця 18:24 18:26 2020-12-132021-12-11
6625 2 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Коростень 18:24 18:26 2020-12-132021-10-30
6080 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 18:25 18:26 2021-01-252021-12-11
6027/6213 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Козятин-1 18:31 18:32 2020-06-232021-12-11
7427/28 щоденно Дарниця – Дарниця 18:33 18:35 2020-12-132021-12-11
6032 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 18:47 18:48 2021-03-282021-12-11
7037 1 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Житомир 18:48 18:49 2021-03-282021-12-11
7429/30 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 18:52 18:54 2020-12-132021-12-11
6081 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Тарасівка 18:54 18:55 2021-01-252021-12-11
6029/6242 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Миронівка 19:02 19:03 2021-03-282021-12-11
6630 1 щоденно Тетерів – Київ-Пас. (Північна) 19:07 19:10 2020-12-132021-12-11
6031 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Фастів-1 19:09 19:11 2020-06-012021-12-11
6627 1 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Тетерів 19:31 19:33 2020-12-132021-12-11
6082 крім сб., нд. Тарасівка – Київ-Пас. (Приміський) 19:37 19:38 2021-01-252021-12-11
7431 крім сб., нд. Дарниця – Київ-Волинський 19:38 2020-12-132021-12-11
7333/34 по сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:44 19:46 2020-12-132021-12-11
7433/7434 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 19:45 19:47 2020-12-132021-12-11
6632 1 щоденно Бородянка – Київ-Пас. 20:05 20:08 2020-12-132021-12-11
6083 крім сб., нд. Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:06 20:07 2021-02-152021-12-11
7435/7436 крім сб., нд. Дарниця – Дарниця 20:09 20:11 2020-04-102021-12-11
7335/36 щоденно Дарниця – Дарниця 20:21 20:23 2020-12-132021-12-11
6033 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 20:46 20:47 2020-06-012021-12-11
6629 2 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Малин 20:46 20:48 2021-03-092021-10-30
7437 щоденно Дарниця – Київ-Волинський 21:02 2020-12-132021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 21:10 2020-12-132021-12-11
6634 2 щоденно Коростень – Київ-Пас. (Приміський) 21:19 21:25 2020-12-132021-10-30
882/881 по нд. Славутич – Фастів-1 21:23 21:31 2020-07-312021-12-11
6036 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 21:30 21:31 2020-07-302021-12-11
7439 крім нд. Дарниця – Київ-Волинський 21:38 2020-12-132021-12-11
6035 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 21:41 21:42 2020-06-152021-12-11
6037 щоденно Київ-Пас. (Приміський) – Фастів-1 22:40 22:41 2020-10-252021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 23:06 2020-12-132021-12-11
6823 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 23:27 2020-12-302021-12-11
6038 щоденно Фастів-1 – Київ-Пас. (Приміський) 23:33 23:34 2021-02-082021-12-11
887 щоденно Ворожба – Фастів-1 23:34 23:35 2020-07-312021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ