[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Андріївка

    з.п. Андріївка  Харківська область / Україна Термін дії
    ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
    6407 щоденно Харків-Пасажирський – Святогірськ 03:25 03:26 2021-11-012021-12-11
    6406 щоденно Ізюм – Харків-Левада 03:53 03:54 2021-10-312021-12-11
    6408 щоденно Ізюм – Харків-Левада 04:59 05:00 2020-12-132021-12-11
    6410 щоденно Балаклія – Харків-Пасажирський 05:21 05:22 2020-02-272021-12-11
    6409 щоденно Харків-Левада – Шебелинка 05:33 05:34 2020-12-132021-12-11
    6860 щоденно Шебелинка – Харків-Левада 06:05 06:06 2020-12-132021-12-11
    6412 щоденно Ізюм – Харків-Левада 06:47 06:48 2020-12-132021-12-11
    6411 щоденно Харків-Левада – Ізюм 08:31 08:32 2020-12-132021-12-11
    6418 щоденно Святогірськ – Харків-Левада 08:44 08:45 2021-11-012021-12-11
    6419 щоденно Харків-Пасажирський – Ізюм 10:45 10:46 2020-12-132021-12-11
    6424 щоденно Ізюм – Харків-Левада 12:57 12:58 2020-12-132021-12-11
    6425 щоденно Харків-Левада – Ізюм 13:55 13:56 2020-12-132021-12-11
    6680 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 17:20 17:21 2020-12-132021-12-11
    6446 щоденно Ізюм – Харків-Левада 18:37 18:38 2020-12-132021-12-11
    6431 щоденно Харків-Левада – Савинці 19:21 19:22 2020-12-132021-12-11
    6435 щоденно Харків-Левада – Ізюм 20:53 20:54 2020-12-132021-12-11
    6438 щоденно Савинці – Харків-Левада 21:12 21:13 2020-12-132021-12-11
    6439 щоденно Харків-Левада – Ізюм 22:19 22:20 2020-12-132021-12-11
    6441 щоденно Харків-Левада – Балаклія 00:57 00:58 2020-12-132021-12-11
    ElTrain v4.1
    © 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ