[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Красноград » Красноград

  1. 01-13.11.№6653 до ст.Кегичівка(10.32-10.48) слідує діючим розкладом,далі Балки 11.09-11.10,Красноград 11.31
    Дісно з: 2021-10-29 до: 2021-12-05 / Потяг: #6653/6575
  2. 16,17,18.11 №6687/6690 Харків-Пас–Красноград-Харків Пас на дільниці Широкий-Красноград-Широкий відмінено
    Дісно з: 2021-11-15 до: 2021-12-05 / Потяг: #6690 #6687
  3. 19,22,23.11 №6675 Харків-Пас–Красноград на дільниці Харків Пас- Мерефа відмінено,відправлення зі ст.Люботин 12.50, курсує зміненим маршрутом Люботин-Буди-Мерефа.Буди 13.09,Мерефа 13.22-13.23, далі діючим розкладом
    Дісно з: 2021-11-16 до: 2021-12-05 / Потяг: #6675
  4. 01.12.2021 призначити зміненим розкладом:
    ст.Дніпро Гол. (відпр. 08.43);
    Пост Амур (08.49 - 08.54);
    пл.193 км (08.59 - 09.00);
    ст.Нижньодніпровськ (09.05 - 09.06);
    пл.196 км (09.24 - 09.15);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (09.09 - 09.24);
    пл.195 км (09.30 - 09.31);
    пл.194 км (09.33 - 09.34);
    пл.192 км (09.36 - 09.37);
    ст.Олександрівка (09.40 - 09.41);
    ст.Самаріва (09.43 - 09.45);
    пл.Підгороднє (09.49 - 09.50);
    пл.184 км (09.53);
    пл.Кулебівка (09.57 - 09.59);
    пл.Жестибуд (10.04 - 10.05);
    ст.Новомосковськ Дніпр. (10.13 - 10.33);
    пл.168 км (10.43 - 10.46);
    пл.Вільне (10.55 - 10.57);
    пл.162 км (11.00 - 11.02);
    пл.160 км (11.07 - 11.09);
    пл.159 км (11.12 - 11.14);
    ст.Губиниха (11.22 - 11.24);
    ст.Кільчень (11.34 - 11.36);
    пл.140 км (11.46 - 11.48);
    рзд.137 км (11.52 - 11.53);
    пл.134 км (11.58 - 12.00);
    ст.Перещепине (12.10 - 12.12);
    пл.122 км (12.20 - 12.22);
    пл.118 км (12.28 - 12.31);
    ст.Бузівка (12.36 - 12.38);
    пл.112 км (12.44 - 12.46);
    пл.108 км (12.51 - 12.53);
    ст.Зачепилівка (13.05 - 13.07);
    пл.94 км (13.14 - 13.16);
    пл.92 км (13.20 - 13.22);
    пл.Лебяже (13.29 - 13.31);
    ст.Красноград (приб. 13.45).
    Дісно з: 2021-11-29 до: 2021-12-01 / Потяг: #6172
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

135689АБВГДЖЗКЛМНОПРСТУФХШ
ст. Красноград  Красноград / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 04:01 2020-12-132021-12-11
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 04:45 2020-12-132021-12-11
6678 щоденно Зачепилівка – Харків-Пасажирський 06:44 07:20 2020-12-132021-12-11
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 06:58 07:25 2020-12-132021-12-11
6572/6654 щоденно Полтава-Південна – Лозова 07:30 08:16 2020-12-132021-12-11
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 09:57 2020-12-132021-12-11
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 10:29 13:42 2020-12-132021-12-11
6687 1 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 11:22 2020-12-132021-12-11
6653/6575 1 щоденно Лозова – Полтава-Південна 11:27 11:39 2020-12-132021-12-11
6690 1 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 11:55 2020-12-132021-12-11
6172 1 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 13:39 2020-12-132021-12-11
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:13 2020-12-132021-12-11
6675 1 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 15:08 2021-04-162021-12-11
6173 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 15:14 2020-12-132021-12-11
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 16:19 17:30 2020-12-132021-12-11
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 16:19 16:33 2020-12-132021-12-11
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 16:28 2020-12-132021-12-11
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:44 2020-12-132021-12-11
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 18:41 2021-04-162021-12-11
6578/6660 щоденно Полтава-Південна – Лозова 19:56 20:43 2020-12-132021-12-11
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 20:00 20:15 2020-12-132021-12-11
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 20:03 2020-12-132021-12-11
6677 щоденно Харків-Пасажирський – Зачепилівка 20:37 21:03 2020-12-132021-12-11
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 23:27 2020-12-132021-12-11
6580/6652 щоденно Полтава-Південна – Лозова 23:27 04:23 2020-12-132021-12-11
6659/6571 щоденно Лозова – Полтава-Південна 23:35 04:10 2020-12-132021-12-11
6174 щоденно Дніпро-Гол. – Красноград 00:31 2020-12-132021-12-11
6171 щоденно Красноград – Дніпро-Гол. 02:51 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ