[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Іванівка

  1. Лубни - Гребінка
з.п. Іванівка  Полтавська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 06:51 06:52 2021-12-122022-12-10
6364 щоденно Гребінка – Миргород 09:23 09:24 2021-12-122022-12-11
6721/6363 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 12:41 12:42 2021-12-122022-12-11
6366/6728* щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:39 14:40 2021-12-122022-12-11
6365 щоденно Миргород – Гребінка 15:30 15:31 2021-12-122022-12-11
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 17:27 17:28 2020-12-132022-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 18:40 18:41 2020-12-132022-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 21:03 21:04 2021-12-122022-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ