[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Полтавська область » Іванівка

  1. Лубни - Гребінка
  1. Поїзд №6363 на дільниці Ромодан - Гребінка 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня , 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6721/6363
  2. Поїзд №6366 на дільниці Гребінка - Ромодан 19,20,21,22,23,24,28,29,30 червня та 1,2 липня 2021 року відмінити
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-07-02 / Потяг: #6366/6728*
з.п. Іванівка  Полтавська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6361 щоденно Ромодан – Гребінка 06:51 06:52 2020-12-132021-12-11
6364 щоденно Гребінка – Миргород 09:24 09:25 2020-12-132021-12-11
6721/6363 1 щоденно Полтава-Південна – Гребінка 13:02 13:03 2020-12-132021-12-11
6366/6728* 1 щоденно Гребінка – Полтава-Південна 14:39 14:40 2020-12-132021-12-11
6365 щоденно Миргород – Гребінка 15:30 15:31 2020-12-132021-12-11
6368 крім сб. Гребінка – Лубни 17:27 17:28 2020-12-132021-12-11
6367 крім сб. Лубни – Гребінка 18:40 18:41 2020-12-132021-12-11
6370 щоденно Гребінка – Ромодан 21:00 21:01 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ