[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Високий

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

1234568АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦШЯ
з.п. Високий  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:56 03:57 2021-12-122022-12-10
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 04:14 04:15 2020-12-132022-12-10
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 04:55 04:56 2021-12-122022-12-10
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:24 06:25 2020-12-132022-12-10
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 06:55 06:56 2021-12-122022-12-10
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:02 07:03 2021-12-122022-12-10
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:16 07:17 2020-12-132022-12-10
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:38 07:39 2020-12-132022-12-10
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 07:38 07:39 2020-12-132022-12-10
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:29 08:30 2020-12-132022-12-10
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:52 08:53 2021-12-122022-12-10
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 09:05 09:06 2020-12-132022-12-10
7032/7034 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 10:40 10:41 2021-10-312022-12-10
6517 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:16 11:17 2021-12-122022-12-10
6516 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:19 12:20 2021-12-122022-12-10
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 14:00 14:01 2021-03-152022-12-10
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 14:15 14:16 2020-12-132022-12-10
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:22 14:23 2021-12-122022-12-10
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:16 16:17 2020-12-132022-12-10
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:31 16:32 2021-12-122022-12-10
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:42 17:43 2020-12-132022-12-10
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:50 17:51 2020-12-132022-12-10
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 18:08 18:09 2021-12-122022-12-10
6446 щоденно Ізюм – Харків-Левада 18:36 18:37 2021-12-122022-12-10
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 18:42 18:43 2021-12-122022-12-10
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:06 19:07 2021-12-122022-12-10
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 19:13 19:14 2021-12-122022-12-10
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 20:52 20:53 2021-12-122022-12-10
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 21:01 21:02 2021-12-122022-12-10
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 21:01 21:02 2021-12-122022-12-10
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 21:10 21:11 2020-12-132022-12-10
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:27 23:28 2021-12-122022-12-10
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:22 00:23 2020-12-132022-12-10
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ