[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Високий

  1. 20,22,24,28.09 №6680 Ізюм-Харків відпр.зі ст.Ізюм 14.50(замість 15.25),Циганська 15.20-15.47,далі згідно діючого розкладу
    Дісно з: 2021-09-24 до: 2021-09-29 / Потяг: #6680
  2. 22-24,27-30.09.21 №6516 відправленням зі ст.Лозова о 09.00 (замість 09.14), Біляївка 10.00-10.02, Лихачове 10.25-10.26, Трійчате 10.42-10.43, Беспалівка 11.00-11.01, Мерефа12.04-12.19, далі згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-10-01 / Потяг: #6516
  3. 22-24,27-30.09.21 №6517 Харків-Пас-Лозова відправленням зі ст.Харків- Пас 11.24 (замість 11.05), Покотилівка 11.43-11.44, Мерефа12.08- 12.10, Борки 12.36-12.37, Трійчате 13.18-13.19, Панютіне 14.41-14.42, Лозова 14.54-14.56 далі згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-09-22 до: 2021-10-01 / Потяг: #6517
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

12345689АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦШЯ
з.п. Високий  Харківська область / Україна Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 03:56 03:57 2020-12-132021-12-11
6701 щоденно Харків-Пасажирський – Зміїв 04:14 04:15 2020-12-132021-12-11
6502 щоденно Лихачове – Харків-Пасажирський 05:05 05:06 2020-12-132021-12-11
6684 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 06:24 06:25 2020-12-132021-12-11
6508 щоденно Біляївка – Харків-Пасажирський 06:55 06:56 2020-12-132021-12-11
6686 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 07:03 07:04 2020-12-132021-12-11
6510 крім сб., нд. Мерефа – Харків-Пасажирський 07:16 07:17 2020-12-132021-12-11
6685 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 07:38 07:39 2020-12-132021-12-11
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 07:38 07:39 2020-12-132021-12-11
6418 щоденно Ізюм – Харків-Левада 08:16 08:17 2021-06-262021-12-11
6702 щоденно Зміїв – Харків-Пасажирський 08:23 08:24 2020-12-132021-12-11
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 08:52 08:53 2020-12-132021-12-11
6687 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 09:05 09:06 2020-12-132021-12-11
7032/7034 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 10:40 10:41 2021-03-282021-12-11
6517 1 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 11:31 11:32 2021-07-262021-12-11
6516 1 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 12:36 12:37 2021-04-292021-12-11
6853 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 14:00 14:01 2021-03-152021-12-11
6691 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 14:15 14:16 2020-12-132021-12-11
6690 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 14:24 14:25 2020-12-132021-12-11
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 16:16 16:17 2020-12-132021-12-11
6692 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 16:31 16:32 2020-12-132021-12-11
6680 1 щоденно Ізюм – Харків-Пасажирський 17:01 17:02 2020-12-132021-12-11
6705 крім сб., нд. Харків-Пасажирський – Зміїв 17:42 17:43 2020-12-132021-12-11
6693 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 17:50 17:51 2020-12-132021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 18:08 18:09 2021-04-292021-12-11
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 18:47 18:48 2020-12-132021-12-11
6694 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 19:09 19:10 2020-12-132021-12-11
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 19:13 19:14 2020-12-132021-12-11
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 20:52 20:53 2021-07-262021-12-11
6696 щоденно Красноград – Харків-Пасажирський 20:58 20:59 2021-04-162021-12-11
6529 щоденно Харків-Пасажирський – Лихачове 21:01 21:02 2020-12-132021-12-11
6697 щоденно Харків-Пасажирський – Красноград 21:10 21:11 2020-12-132021-12-11
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 23:26 23:27 2021-03-152021-12-11
6531 щоденно Харків-Пасажирський – Біляївка 00:22 00:23 2020-12-132021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ