[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Лозова » Лозова

  1. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021
    призначити маршрутом прямування через ст.Павлоград-1,
    ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без заходу на ст.Зайцеве,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове, ст.Ігрень наступним
    розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6277
  2. 19.10.2021, 21.10.2021, 25.10.2021 призначити зміненим
    маршрутом прямування через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ
    Дніпр., ст.Павлоград-1 без заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове,
    ст.Синельникове-1,2, ст.Зайцеве, наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-10-05 до: 2021-10-25 / Потяг: #6280
  3. У зв'язку з переходом на зимовий час 31.10.2021
    затримається на годину по ст.Дніпро-Гол.

    Дісно з: 2021-10-24 до: 2021-10-31 / Потяг: #6152 #6272
  4. 19.10.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Мінеральна, ст.Новомосковськ-Дніпр., ст.Н.Д.Вузол без
    заходу на ст.Зайцеве, ст.Синельникове-1,2, ст.Іларіонове,
    ст.Ігрень до ст.Павлоград-1 чинним, далі зміненим розкладом:
    ст.Павлоград-1 (7.14 - 7.16);
    ст.Межерічі (7.31 - 7.33);
    ст.Мінеральна (7.44 - 7.46);
    ст.Орлівщина (7.57 - 7.59);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (8.12 - 9.14);
    ст.Самарівка (9.32 - 9.34);
    ст.Н.Д.Вузол Парк Л (9.47 - 9.50);
    пл.196 км (9.53 - 9.54);
    ст.Нижньодніпровськ (9.58 - 9.59);
    пл.193 км (10.02 - 10.04);
    Пост Амур (10.07);
    ст.Дніпро Гол. (приб. 10.11).

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-15 / Потяг: #6277
  5. 19.11.2021 призначити зміненим маршрутом прямування
    через ст.Н.Д.Вузол, ст.Новомосковськ Дніпр., ст.Павлоград-1 без
    заходу на ст.Ігрень, ст.Іларіонове, ст.Синельникове-1,2,
    ст.Зайцеве наступним розкладом:
    ст.Н.Д.Вузол Парк Е (16.28 - 16.29);
    ст.Самарівка (16.44 - 16.46);
    ст.Новомосковськ-Дніпр. (17.04 - 17.57);
    ст.Орлівщина (18.11 - 18.13);
    ст.Мінеральна (18.24 - 18.26);
    ст.Межерічі (18.37 - 18.39);
    ст.Павлоград-1 (18.53 - 18.56);
    далі згідно чинного розкладу.

    Дісно з: 2021-11-09 до: 2021-11-19 / Потяг: #6280
  6. 08.10 №6513 до ст.Лихачове (10.52-10.54) слідує згідно діючого розкладу,далі Біляївка 11.23-11.24, Краснопавлівка 11.43-11.44, Герсеванівський 11.54-12.00,Панютине 12.13-12.14,Лозова 12.26
    Дісно з: 2021-10-06 до: 2021-11-05 / Потяг: #6513
  7. 12.10 №6517 до ст.Покотилівка(11.24-11.26) прослідує згідно діючого розкладу,далі Мерефа 12.00-12.02,Шурине 12.43-12.44,Біляївка 13.48- 13.49,Лозова 14.46
    Дісно з: 2021-10-07 до: 2021-11-05 / Потяг: #6517
  8. 18.10 № 6853 Харків Пас(13.38) -Лозова(17.05)курсує зміненим розкладом: Покотилівка 14.00-14.01,Мерефа 14.20-14.22,Беспалівка 15.13-15.14,Біляївка 16.08-16.09,Панютине 16.53-16.54,Лозова 17.05
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6853
  9. 18.10 № 6855 Харків Пас(15.50) -Лозова, курсує зміненим розкладом: Покотилівка 16.12-16.13,Мерефа 16.36-16.38,Борки 17.04-17.10,далі згідно діючого розкладу.
    Дісно з: 2021-10-11 до: 2021-11-05 / Потяг: #6855/6865
  10. В добу 18, 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року п/п № 6072 Скотувата-Лозова – прибуття на ст. Гаврилiвка (13.27) згідно книги розкладу, відправлення зі ст. Гаврилiвка +2 хв (13.30), ст. Дубове +8 хв (13.51-13.52), Близнюки +7 хв (14.09-14.10), Пост 4 км +3 хв (14.21), прибуття на ст. Лозова (14.28) згідно книги розкладу;
    Дісно з: 2021-10-13 до: 2021-10-22 / Потяг: #6072
  11. В добу 19,21,23,25.10.21р. №6516 до ст.Мерефа 12.17-12.21 слідує діючим розкладом, далі ст.Покотилівка 12.57-13.06, ст.Харків Пас 13.34.
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-25 / Потяг: #6516
  12. В добу 26.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.50-14.56, далі прослідує згідно з діючим розкладом.
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-26 / Потяг: #6517
  13. В добу 19, 20, 21, 22 жовтня 2021 року - № 7032 сполученням Слов'янськ-Лозова – прибуття на ст. Гаврилiвка (07.27) згідно з книгою розкладу, відправлення зі ст. Гаврилівка +2 хв (07.30), ст. Дубове +4 хв (07.43-07.44), ст. Близнюки +4 хв (07.55- 07.56), Пост 4 км +4 хв (08.06), прибуття на ст. Лозова +4 (08.15).
    Дісно з: 2021-10-18 до: 2021-10-22 / Потяг: #7032/7034
  14. В добу 20,22.10.21 р. п/п №6517 слідує зі ст.Харків Пас 11.05, ст.Покотилівка 11.39-11.40, Мерефа 12.04-12.06, Шурине 12.47- 12.48, Біляївка 13.52-13.53, Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-22 / Потяг: #6517
  15. В добу 21, 23 жовтня 2021 р. змінюється графік руху п/п № 6517 Харків - Дубове: Лозова 14.56 (граф), Пост 4 км 15.06 (граф), Близнюки 15.24-15.25 (+6), Дубове 15.40 (+6).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6517
  16. В добу 20, 21, 22, 23 жовтня 2021 року Приміський поїзд № 6257 Лозова Пас.- Слов'янськ Лозова 13.10 (граф), Пост 4 км 13.20 (граф), Близнюки 13.37-13.38 (+4), Дубове 13.53-13.54 (+4), Гаврилiвка 14.10-14.11 (+7), Язикове 14.26-14.27 (+7), Барвiнкове 14.38-14.39 (+7), Гусарiвка 14.50-14.51 (+7), Бантишеве 15.05-15.06 (+7), Шидловська 15.21-15.22 (+7), Слов'янськ 15.41 (+7).
    Дісно з: 2021-10-19 до: 2021-10-23 / Потяг: #6257
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

123789АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТФХШЯ
ст. Лозова  Лозова / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 03:15 2021-06-092021-12-11
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 04:29 2020-12-132021-12-11
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 04:30 2020-12-132021-12-11
6277 2 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 05:57 2020-12-132021-12-11
6580/6652 щоденно Полтава-Південна – Лозова 06:46 2020-12-132021-12-11
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 06:58 07:00 2020-12-132021-12-11
7024 щоденно Близнюки – Харків-Пасажирський 07:00 07:10 2020-12-132021-12-11
6272 1 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 07:33 2020-04-202021-12-11
7032/7034 1 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 08:11 08:27 2021-03-282021-12-11
6653/6575 щоденно Лозова – Полтава-Південна 08:55 2020-12-132021-12-11
6516 1 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 08:58 09:14 2021-04-292021-12-11
6572/6654 щоденно Полтава-Південна – Лозова 10:38 2020-12-132021-12-11
6331/6332 щоденно Покровськ – Лозова 11:47 2020-12-132021-12-11
6513 1 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 12:22 2020-12-132021-12-11
6257 1 щоденно Лозова – Слов'янськ 13:10 2021-04-252021-12-11
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 14:00 2020-12-132021-12-11
6072 1 щоденно Скотувата – Лозова 14:28 2021-09-232021-12-11
6517 4 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 14:35 14:56 2021-07-262021-12-11
6333/6334 щоденно Лозова – Авдіївка 15:15 2020-12-132021-12-11
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 15:24 2020-12-132021-12-11
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 16:04 2020-12-132021-12-11
6853 1 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 17:02 2021-03-152021-12-11
6528 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 17:18 17:32 2021-07-262021-12-11
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 17:35 2020-12-132021-12-11
6291 щоденно Лозова – Синельникове-1 17:40 2020-12-132021-12-11
6855/6865 1 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 19:42 20:15 2020-12-132021-12-11
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 20:00 2020-12-132021-12-11
6280 2 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 20:21 2021-04-202021-12-11
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 20:35 2021-03-152021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 21:07 21:09 2021-04-292021-12-11
6659/6571 щоденно Лозова – Полтава-Південна 21:15 2020-12-132021-12-11
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 22:23 2020-12-132021-12-11
6578/6660 щоденно Полтава-Південна – Лозова 23:04 2020-12-132021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 23:28 2021-07-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ