[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Харківська область » Лозова » Лозова

  1. У зв'язку з аварійним станом пасажирської платформи для
    забеспечення безпеки з 13.04 відмінено зупинку по
    пл.207 км.

    Дісно з: 2021-04-13 до: 2021-12-11 / Потяг: #6107 #6109 #6105 #6277 #6141 #6127 #6133
  2. е/п №6517 13,14 травня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:46.З 18- 31/05 відпр.ст.Х-Пасс 11.05хв,приб.ст.Лозова 14.43хв,ДР. Е/п 6517 01 , 03 червня відпр. ст. Х-Пас. 10:20 (замість 11:05 хв.) , приб. ст.Лозова 14:02 хв. Е/п 6517 02 червня відпр. ст.Х-Пас. 11:30 хв. ( замість 11:05 хв.), прослідує ДР, приб. ст. Лозова 15:00 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  3. е/п №6516 11 травня слідує ДР. Прибуття ст. Харків-Пас 13:18.12/05 відпр.ст.Лозова 09.04хв,ДР,приб.ст.Х-Пасс 13.06хв. 13,14,17,18/05 до ст. Панютине слідує згідно діючого розкладу , далі ДР. Е/п. 6516 02 червня відпр. ст.Лозова 09:04 хв.( замість 09:14 хв.), прослідує ДР, приб. Х-Пас. 12:57 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
  4. е/п6853 з 18-31/05 відпр.ст.Х-Пасс 13.35хв,приб.ст.Лозова 17.04хв.ДР. Е/п 6853 01, 03 червня прослідує до ст. Мерефа згідно діючого розкладу , далі ДР, приб.ст. Лозова 17:14 хв.
    Дісно з: 2021-05-27 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  5. е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #7032/7034
  6. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова 11 червня до ст. Мерефа слідує згідно діючого розкладу. Далі -ДР. Прибуття ст. Лозова 17:15
    Дісно з: 2021-06-07 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  7. е/п №6517 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня слідує ДР. Прибуття ст. Лозова 14:43
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6517
  8. е/п №6853 Харків-Пасажирський – Лозова з 10 до 18 червня буде відпр. ст. Харків-Пас 13:35. ДР. Прибуття ст. Лозова 17:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6853
  9. е/п №6257 Лозова – Слов'янськ з 10 до 18 червня відпр. ст. Лозова 12:25. Слідує ДР. Прибуття ст. Слов'янськ 15:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6257
  10. З 12 червня 2021 до 18 червня 2021 змінюється графік руху п/п № 6257 Лозова — Слов'янськ. Лозова 12.25, Пост 4 км 12.32 , Близнюки 12.45-12.46 , Дубове 13.01-13.02, Гаврилiвка 13.15-13.16 , Язикове 13.31-13.32, Барвiнкове 13.43-13.44, Гусарiвка 13.55-13.56, Бантишеве 14.10 -14.29, Шидловська 14.44-14.45 , Слов'янськ 15.04 .
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-18 / Потяг: #6257
  11. е/п №6559 Лозова – Полтава-Південна 15,16,17,22 червня слідує ДР.
    Дісно з: 2021-06-12 до: 2021-06-30 / Потяг: #6659/6571
  12. Е/п 6516 17,18,22 червня до ст. Біляївка слідує згідно діючого розкладу , далі ДР, Біляївка10:14-10:16, Лихачове 10:39-10:40, Трійчате 10:56- 10:57, Безпалівка 11:14-11:15, Шурине 11:26- 11:27, Бірки 11:41-11:42, Мерефа 12:10-12:13, приб. ст. Х-Пас. 13:07 хв. Ст. Покотилівка прослідує без зупинки.
    Дісно з: 2021-06-14 до: 2021-06-30 / Потяг: #6516
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

123789АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТФХШЯ
ст. Лозова  Лозова / Харківська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 03:15 2021-06-092021-12-11
6512 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 04:29 2020-12-132021-12-11
6651/6573 щоденно Лозова – Полтава-Південна 04:30 2020-12-132021-12-11
6277 1 щоденно Лозова – Дніпро-Гол. 05:57 2020-12-132021-12-11
6580/6652 щоденно Полтава-Південна – Лозова 06:46 2020-12-132021-12-11
6503 щоденно Харків-Пасажирський – Дубове 06:58 07:00 2020-12-132021-12-11
7024 щоденно Близнюки – Харків-Пасажирський 07:00 07:10 2020-12-132021-12-11
6272 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 07:33 2020-04-202021-12-11
7032/7034 1 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 08:11 08:27 2021-03-282021-12-11
6653/6575 щоденно Лозова – Полтава-Південна 08:55 2020-12-132021-12-11
6516 2 щоденно Дубове – Харків-Пасажирський 08:58 09:14 2021-04-292021-12-11
6572/6654 щоденно Полтава-Південна – Лозова 10:38 2020-12-132021-12-11
6331/6332 щоденно Покровськ – Лозова 11:47 2020-12-132021-12-11
6513 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 12:22 2020-12-132021-12-11
6257 2 щоденно Лозова – Слов'янськ 13:10 2021-04-252021-12-11
6655/6577 щоденно Лозова – Полтава-Південна 14:00 2020-12-132021-12-11
6072 щоденно Скотувата – Лозова 14:28 2021-03-282021-12-11
6517 2 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 14:35 2020-12-132021-12-11
6333/6334 щоденно Лозова – Авдіївка 15:15 2020-12-132021-12-11
6524 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 15:24 2020-12-132021-12-11
6574/6656 щоденно Полтава-Південна – Лозова 16:04 2020-12-132021-12-11
6853 3 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 17:02 2021-03-152021-12-11
6528 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 17:32 2020-12-132021-12-11
6657/6579 щоденно Лозова – Полтава-Південна 17:35 2020-12-132021-12-11
6291 щоденно Лозова – Синельникове-1 17:40 2020-12-132021-12-11
6855/6865 щоденно Харків-Пасажирський – Гаврилівка 19:42 20:15 2020-12-132021-12-11
6576/6658 щоденно Полтава-Південна – Лозова 20:00 2020-12-132021-12-11
6280 щоденно Дніпро-Гол. – Лозова 20:21 2021-04-202021-12-11
6856 щоденно Лозова – Харків-Пасажирський 20:35 2021-03-152021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 21:07 21:09 2021-04-292021-12-11
6659/6571 1 щоденно Лозова – Полтава-Південна 21:15 2020-12-132021-12-11
6527 щоденно Харків-Пасажирський – Лозова 22:23 2020-12-132021-12-11
6578/6660 щоденно Полтава-Південна – Лозова 23:04 2020-12-132021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 23:28 2021-06-012021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ