[На початок]
«Діє з 31.10.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » ДВРЗ

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

БВГДЖЗіКЛМНПРСТХЧЯ
з.п. ДВРЗ  Київ / Київська область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:17 05:18 2020-06-152021-12-11
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:22 05:23 2021-07-072021-12-11
6903 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:58 05:59 2021-10-312021-12-11
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 06:08 06:09 2021-07-262021-12-11
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:14 06:15 2021-07-262021-12-11
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:24 06:26 2020-12-132021-12-11
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:34 06:35 2021-10-312021-12-11
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:47 06:48 2021-10-312021-12-11
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:51 06:52 2021-07-072021-12-11
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:41 07:42 2021-10-312021-12-11
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:04 08:05 2021-07-072021-12-11
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:25 08:26 2021-07-262021-12-11
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:32 08:33 2021-07-262021-12-11
6908 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 08:46 08:47 2021-07-022021-12-11
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 09:15 09:15 2020-06-012021-12-11
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 10:57 10:58 2020-09-012021-12-11
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:33 11:34 2021-10-312021-12-11
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:15 13:15 2021-10-312021-12-11
6917 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:25 13:26 2021-10-312021-12-11
6813 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:41 13:42 2021-07-072021-12-11
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:13 14:14 2021-10-312021-12-11
6919 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:20 15:21 2021-07-072021-12-11
6918 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 17:03 17:03 2021-09-012021-12-11
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:26 17:27 2021-07-262021-12-11
6921 щоденно Ніжин – Дарниця 17:39 17:40 2021-02-082021-12-11
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:12 18:13 2020-06-012021-12-11
6920 щоденно Дарниця – Ніжин 18:19 18:20 2021-02-082021-12-11
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:25 18:26 2020-12-132021-12-11
6922 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 19:02 19:03 2021-07-262021-12-11
6819 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:09 19:10 2021-01-202021-12-11
6925 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 19:48 19:49 2021-07-022021-12-11
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:17 20:18 2021-10-312021-12-11
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:43 20:44 2021-07-262021-12-11
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:07 21:07 2020-12-132021-12-11
6927 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:54 21:55 2020-12-132021-12-11
6928 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 22:13 22:14 2021-07-262021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ