[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Слов'янськ » Слов'янськ

  1. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. Яхничів та з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6003
  2. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6004
  3. Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.
    Дісно з: 2021-02-17 до: 2021-12-12 / Потяг: #6237
  4. е/п7032/7034 02/06 до ст.Бірки слідуе згідно діючого розкладу, далі ДР,приб.ст.Х-Пасс 11.10хв.
    Дісно з: 2021-05-28 до: 2021-06-30 / Потяг: #7032/7034
  5. е/п №6257 Лозова – Слов'янськ з 10 до 18 червня відпр. ст. Лозова 12:25. Слідує ДР. Прибуття ст. Слов'янськ 15:04.
    Дісно з: 2021-06-08 до: 2021-06-30 / Потяг: #6257
  6. 22, 23, 24 червня 2021 пропустити зміненим розкладом приміський поїзд N 6257 Лозова Пас. -Слов'янськ: Барвiнкове 14.32 (граф) - Гусарiвка 14.48-14.49 (+5) - Бантишеве 15.03-15.04 (+5) - Шидловська 15.19-15.20 (+5) - Слов'янськ 15.39 (+5).
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-24 / Потяг: #6257
  7. В добу 22, 23 червня 2021 змінюється графік руху поїзду № 6072 Скотувата - Лозова: Дружкiвка 10.24 (граф), Краматорськ 10.50-10.51 (+7), Шпичкине 11.01- 11.02 (+7), Слов'янськ 11.17 (+7) -12.00 (граф).
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-23 / Потяг: #6072
  8. В добу 22, 23 червня 2021 змінюється графік руху поїзду № 6236 Костянтинівка-Ізюм: Слов'янськ 09.30 (граф) -11.22 (+2), Iм.Кожушко 11.27-11.28 (+2), Слов`янський кур 11.37-11.38 (+2), Придонецька 11.44-11.45 (+2), Брусин 11.54-11.55 (+2), Лиман 12.05 (+1)-12.30 (граф).
    Дісно з: 2021-06-22 до: 2021-06-23 / Потяг: #6236
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

18АБВГДЄЗІКЛМНПСТФХШЯ
ст. Слов'янськ  Слов'янськ / Донецька область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 05:31 05:45 2021-06-092021-12-11
6011 щоденно Лиман – Скотувата 05:57 06:20 2020-10-252021-12-12
6018 щоденно Фенольна – Лиман 06:15 06:33 2021-03-282021-12-11
7032/7034 1 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 06:20 2021-03-282021-12-11
6002 щоденно Фенольна – Ізюм 07:21 08:00 2020-12-132021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 07:58 08:15 2021-03-282021-12-11
6219 щоденно Лиман – Фенольна 09:17 09:35 2020-12-132021-12-11
6236 1 щоденно Костянтинівка – Ізюм 09:30 11:20 2021-05-012021-12-11
6072 1 щоденно Скотувата – Лозова 11:10 12:00 2021-03-282021-12-11
6233/6234 щоденно Близнюки – Лиман 12:47 13:50 2021-06-092021-12-11
6003 1 щоденно Ізюм – Скотувата 12:48 13:25 2020-12-132021-12-11
6257 2 щоденно Лозова – Слов'янськ 15:34 2021-04-252021-12-11
6237 1 щоденно Лиман – Фенольна 15:47 16:07 2020-12-132021-12-11
6016 щоденно Фенольна – Гаврилівка 16:33 17:05 2020-10-252021-12-12
6208 щоденно Слов'янськ – Курдюмівка 16:58 2021-06-092021-12-11
6004 1 щоденно Скотувата – Святогірськ 18:25 18:40 2020-10-252021-12-12
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 18:28 18:45 2021-06-032021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 20:15 21:00 2021-06-012021-12-11
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 20:24 20:55 2021-06-012021-12-11
6225 щоденно Святогірськ – Фенольна 20:50 21:05 2021-06-012021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 23:00 2021-04-292021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ