[На початок]
«Діє з 28.03.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Донецька область » Слов'янськ » Слов'янськ

  1. 20, 21 вересня 2021 приміський поїзд № 6225 Святогірськ - Фенольна обмежено по станції Костянтинівка згідно з розкладом о 22.17.
    Дісно з: 2021-08-12 до: 2021-09-21 / Потяг: #6225
  2. 21, 22 вересня 2021 приміський поїзд №6002 Фенольна - Ізюм встановлено сполученням Костянтинівка - Ізюм, відправити зі станції Костянтинівка о 06.14.
    Дісно з: 2021-08-12 до: 2021-09-22 / Потяг: #6002
  3. 20-24.09 №6236 Костянтинівка-Ізюм до ст. Букине слідує згідно ДР,далі Букине 13.30-13.32,Ізюм 13.58
    Дісно з: 2021-09-14 до: 2021-09-25 / Потяг: #6236
  4. В добу 21 вересня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6016 Фенольна-Гаврилiвка- Дружкiвка 15.16 (граф)-15.32 (+15), Краматорськ 15.51 (+15)-16.08 (граф).
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-21 / Потяг: #6016
  5. В добу 21 вересня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6003 Ізюм-Фенольна - Краматорськ 13.52 (граф), Дружкiвка 14.14-14.15 (+5), Кiндратiвка 14.24-14.25 (+5), Костянтинiвка 14.40-14.42 (+5), Пост 6 Км 14.50- 14.51 (+5), Кривий Торець 15.02-15.03 (+5), Фенольна 15.19 (+5)
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-21 / Потяг: #6003*
  6. В добу 21 вересня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6072 Фенольна-Лозова - Дружкiвка 10.23 (граф)-10.28 (+4), Краматорськ 10.47-10.48 (+4), Шпичкине 10.58-10.59 (+4), Слов'янськ 11.14 (+4)-12.00 (граф).
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-21 / Потяг: #6072*
  7. В добу 21 вересня 2021 року змінюється графік руху п/п № 6219 Лиман-Фенольна - Краматорськ 10.02 (граф), Дружкiвка 10.26-10.27 (+5), Кiндратiвка 10.36-10.37 (+5), Костянтинiвка 10.52-10.54 (+5), Пост 6 Км 11.01- 11.02 (+5), Кривий Торець 11.13-11.14 (+5), Фенольна 11.30 (+5).
    Дісно з: 2021-09-20 до: 2021-09-21 / Потяг: #6219
Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

18АБВГДЄЗІКЛМНПСТФХШЯ
ст. Слов'янськ  Слов'янськ / Донецька область Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6251 щоденно Лозова – Костянтинівка 05:31 05:45 2021-06-092021-12-11
6011* щоденно Лиман – Фенольна 05:57 06:20 2021-09-142021-12-11
6018 щоденно Фенольна – Лиман 06:15 06:33 2021-03-282021-12-11
7032/7034 щоденно Слов'янськ – Харків-Пасажирський 06:20 2021-03-282021-12-11
6002 1 щоденно Фенольна – Ізюм 07:21 08:00 2020-12-132021-12-11
6231/6232 щоденно Святогірськ – Близнюки 07:58 08:15 2021-03-282021-12-11
6219 1 щоденно Лиман – Фенольна 09:17 09:35 2020-12-132021-12-11
6236 1 щоденно Костянтинівка – Ізюм 09:30 11:20 2021-05-012021-12-11
6072* 1 щоденно Фенольна – Лозова 11:10 12:00 2021-09-142021-12-11
6233/6234* щоденно Близнюки – Лиман 12:47 13:00 2021-06-262021-10-12
6003* 1 щоденно Ізюм – Фенольна 12:48 13:25 2021-09-142021-12-11
6257 щоденно Лозова – Слов'янськ 15:34 2021-04-252021-12-11
6016 1 щоденно Фенольна – Гаврилівка 16:33 17:05 2020-10-252021-12-12
6237 щоденно Лиман – Фенольна 16:35 16:50 2021-07-012021-12-11
6208 щоденно Слов'янськ – Курдюмівка 16:58 2021-07-182021-12-11
6004* щоденно Фенольна – Святогірськ 18:25 18:40 2021-09-142021-12-11
6249 щоденно Ізюм – Фенольна 18:28 18:45 2021-06-032021-12-11
6007/6008 щоденно Гаврилівка – Лиман 20:24 20:55 2021-06-012021-12-11
6244 щоденно Фенольна – Лозова 20:45 21:00 2021-07-012021-12-11
6225 1 щоденно Святогірськ – Фенольна 20:50 21:05 2021-06-012021-12-11
6525 щоденно Харків-Пасажирський – Слов'янськ 23:00 2021-04-292021-12-11
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ