[На початок]
«Діє з 12.12.2021. Для надійності погоджуйте розклад з поточною інформацією на станціях»

До уваги! Кілометри тарифних відстаней поки що відображаються приблизно, можуть бути деякі розбіжності чи відсутність даних

Розклад руху по СТАНЦІЇ \ РЕГІОНУ
Місцеположення Всі дні На дату
Алфавітний показчик станцій та платформ за географією

Україна » Київська область » Київ » Дарниця » Дарниця-депо

Станції, до яких можно дістатися без пересадок Україна
Алфавітний показчик станцій та платформ

БВГДЖЗіКЛМНПРСТХЧЯ
з.п. Дарниця-депо  Дарниця / Київ Термін дії
ОбігМаршрут прямуванняприб.відпр.зпо
6902 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 05:14 05:15 2020-06-152022-03-26
6801 щоденно Яготин – Київ-Пас. (Північна) 05:25 05:26 2021-07-072022-03-26
6901 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 05:32 05:33 2021-12-122022-03-26
6903 щоденно Носівка – Київ-Пас. (Північна) 06:01 06:03 2021-12-122022-03-26
6831 крім сб., нд. Яготин – Дарниця 06:11 06:12 2021-07-262022-03-26
6905 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:17 06:19 2021-07-262022-03-26
6907 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 06:27 06:28 2020-12-122022-03-26
6803 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 06:37 06:39 2021-10-312022-03-26
6904 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 06:48 06:49 2021-07-072022-03-26
6909 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 06:51 06:52 2021-12-122022-03-26
6911 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 07:44 07:45 2021-12-122022-03-26
6906 щоденно Дарниця – Ніжин 08:02 08:03 2021-07-072022-03-26
6807 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 08:28 08:29 2021-07-262022-03-26
6833 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Волинський 08:35 08:37 2021-07-262022-03-26
6908 щоденно Святошин – Ніжин 08:43 08:45 2021-12-122022-03-26
6910 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 09:11 09:13 2020-06-012022-03-26
6913 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 11:00 11:01 2021-12-122022-03-26
6809 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 11:37 11:38 2021-10-312022-03-26
6912 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 13:11 13:13 2021-10-312022-03-26
6915 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 13:28 13:30 2021-12-122022-03-26
6811 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 13:42 13:44 2021-12-122022-03-26
6914 щоденно Київ-Волинський – Ніжин 14:18 14:19 2021-12-122022-03-26
6917 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 15:24 15:25 2021-12-122022-03-26
6916 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 16:59 17:01 2021-12-122022-03-26
6835 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 17:29 17:30 2021-07-262022-03-26
6919 щоденно Ніжин – Дарниця 17:42 17:44 2021-12-122022-03-26
6815 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Північна) 18:15 18:16 2021-12-122022-03-26
6918 щоденно Дарниця – Ніжин 18:16 18:17 2021-12-122022-03-26
6921 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 18:29 18:30 2021-12-122022-03-26
6920 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 18:59 19:00 2021-12-122022-03-26
6817 щоденно Гребінка – Київ-Пас. (Приміський) 19:12 19:13 2021-12-122022-03-26
6923 щоденно Ніжин – Київ-Пас. (Північна) 19:53 19:55 2021-12-122022-03-26
6922 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 20:14 20:15 2021-12-122022-03-26
6837 крім сб., нд. Баришівка – Київ-Пас. (Північна) 20:44 20:45 2022-01-242022-03-26
6924 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 21:03 21:05 2021-12-122022-03-26
6925 щоденно Ніжин – Київ-Волинський 21:57 21:58 2021-12-122022-03-26
6926 щоденно Київ-Пас. (Північна) – Ніжин 22:10 22:11 2021-12-122022-03-26
6819 щоденно Гребінка – Київ-Волинський 22:30 22:32 2021-12-122022-03-26
ElTrain v4.1
© 2005-2021 ГІОЦ ВП КВ